REKRUTACJA NA OBÓZ NAUKOWY 2024 ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.

Dziękujemy za  zainteresowanie  naszym obozem. Informujemy, że wszyscy zgłoszeni zostali zakwalifikowani na obóz.

UWAGA: ZOSTAŁY JESZCZE OSTATNIE MIEJSCA NA OBÓZ, ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

Informacja o zakwalifikowaniu zostanie wysłana mailowo do każdego zgłaszającego chęć uczestnictwa w obozie.

Poniżej przekazujemy informacje organizacyjne dotyczące obozu naukowego organizowanego w sierpniu 2024. Prosimy się z nimi zapoznać. W plikach do pobrania zamieszczamy ramowy plan obozu z zastrzeżeniem, że niektóre punkty programu mogą ulec drobnym modyfikacjom (zależnie od pogody i dostępności niektórych atrakcji).

Prosimy wszystkich zakwalifikowanych o:

1. Wpłatę zaliczki w wysokości 800 zł na konto nr:

80 1240 1503 1111 0010 0585  8508

do, dnia 14 czerwca br. W tytule przelewu należy wpisać: Obóz Naukowy, nazwisko i imię uczestnika, szkoła. Całkowity koszt obozu 1300 zł dla uczniów II LO w Lublinie, a dla uczniów spoza szkoły 1599 zł (1300 zł+Vat) .

• Wypełnienie  i podpisanie Karty kwalifikacyjnej uczestnika  oraz przekazanie jej do sekretariatu II Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie ( kartę można przynieść osobiście i zostawić w sekretariacie w czasie pracy sekretariatu lub wysłać pocztą tradycyjną na adres szkoły ) w terminie do 15 czerwca br. ( prosimy o wydruk dwustronny karty)
  • Pobranie pliku Regulamin uczestnika obozu  i przekazanie go podpisanego do sekretariatu II Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie ( regulamin można przynieść osobiście i zostawić w sekretariacie w czasie pracy sekretariatu lub wysłać pocztą tradycyjną na adres szkoły ) w terminie do 15 czerwca br.
  • Dokumenty do pobrania w plikach pod artykułem.

Podstawowe informacje o obozie:

• Data: 25-31.08.2024 r.
  • zakwaterowanie w 5-6 osobowych domkach letniskowych
  • opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawczej,
  • materiały naukowe ( w tym np. zadania matematyczne i chemiczne do rozwiązania na poziomie podstawowym, zaawansowanym lub olimpijskim ),
  • wykłady z chemii i matematyki,
  • zajęcia sportowe i rekreacyjne,

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania obozu w każdej chwili, z przyczyn od niego niezależnych.

Wszelkie pytania dotyczące obozu należy kierować na adres: agnieszka.rak@lo2.lublin.eu.

Pliki do pobrania: