Z przyjemnością informujemy, że do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego „An der KUL ist Deutsch cool” zakwalifikowali się kolejno następujący  uczniowie z naszej szkoły:

• Wróblewska Karolina z kl. 3g, Wołącewicz Izabela z kl. 2b, Kowalczyk Amelia z kl. 3g. Pawłowska Aleksandra z kl. 3g. Jaślikowski Marcin, z kl. 2h, Pilipczuk Dominika z kl. 3g. uczniowie R. Królikowskiej

• Bronst Michał z kl. 3a, Klempka Karolina z kl. 1b, uczniowie p. A. Trąbskiej

• Nieścior Aleksandra z kl. 2g, Nowak Wiktoria z kl. 2g, uczennice p. A. Krzywickiej.

Podobnie jak w roku ubiegłym Karolina Wróblewska otrzymała na etapie szkolnym maksymalną liczbę punktów możliwych do zdobycia i   jest jedną z 5 uczniów  spośród 549, którzy w województwie lubelskim przystąpili do I etapu konkursu, z maksymalną liczbą punktów.

Drugi etap konkursu odbędzie się dnia 24 lutego 2017 (piątek) na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Uczniom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!