1. Z przyjemnością informujemy, że dwóch uczniów naszej szkoły – Paweł Drozd i Dominik Garbacz zakwalifikowało się do II etapu Olimpiady Lingwistyki Matematycznej. Etap II odbędzie się 14 stycznia 2023 roku. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

2. Do II etapu Olimpiady Statystycznej zakwalifikowało się czworo uczniów naszej szkoły – Jakub Wilczek, Paweł Ladowski, Szymon Domański i Katarzyna Pasierbiewicz. II etap już 7 grudnia. Uczniom gratulujemy i czekamy z niecierpliwością na kolejne dobre informacje.

3. Uczennica Katarzyna Pasierbiewicz zakwalifikowała się do II etapu VI Jagellońskiego Turnieju Matematycznego. Życzymy świetnych zadań i wielu przyjemności z ich rozwiązywania w kolejnych etapach.

4. Już w następnym tygodniu nastąpi rozstrzygnięcie Zamoyskiej Ligi Matematycznej. Tych którzy nie mogą doczekać się wyników prosimy o trochę cierpliwości i śledzenie strony szkoły.

5. 29 listopada ruszyła kolejna edycja Powszechnego Internetowego Konkursu Matematycznego. Szczegóły pod linkiem https://konkurs.mini.pw.edu.pl/ .

Zachęcamy do zabawy.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy jeszcze raz dalszych sukcesów :)!