W dn. 28.02.2022r. (poniedziałek), w godz. 16.00-17.00 na platformie Teams odbędą się warsztaty językowe „Gelernt-wiederholt-kapiert, czyli czas przeszły Perfekt w komunikacji”.

Warsztaty są adresowane do uczniów zainteresowanych nauką języka niemieckiego. Poprowadzi je dr Marta Pudło, pracownik kierunku filologia germańska KUL w Lublinie. Zainteresowanych uczniów prosimy o zgłaszanie się do p. Renaty Królikowskiej przez dziennik elektroniczny do dnia 24.02.2022r.(czwartek). W zgłoszeniu proszę podać imię, nazwisko, oraz adres mailowy, który jest konieczny do wpisania na listę uczestników warsztatów na platformie Teams.

Zapraszamy serdecznie!

dr Lucyna Krzysiak (Filologia Germańska KUL) oraz nauczyciele języka niemieckiego.