W dniu 5 czerwca 2024 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość kończąca „Rok szkolny 2023/2024 w II LO – Rokiem Hetmana Jana Zamoyskiego”. W czasie uroczystości podsumowano wszystkie działania realizowane przez uczniów i nauczycieli w ramach obchodów Roku Patrona.

Nagrodzono również uczniów, którzy wyróżnili się w organizowanych konkursach artystycznych i historycznych. Uroczystość zakończyło przedstawienie „Odprawa posłów greckich” przygotowane przez uczniów z klas 1c, 2f, 3a i 3f pod kierunkiem prof. Jadwigi Lis i prof. Zofii Świnarskiej.

Uczniowie nagrodzeni:

Gra Miejska – Poznaj Zamoyskiego

I miejsce – Adela Fornalik, Nikola Bundyra, Nikola Bartoszcze i Julia Skrabucha z klasa 1c

II miejsce – Natasza Jankowka, Len Szwed, Michał Boryc, Antoni Wróblewski z klasy 1b

Konkurs Wiedzy o Hetmanie Janie Zamoyskim

I miejsce – Wiktor Cybulski i Jakub Trela z klasy 2a