Oferty Ubezpieczenia NNW

Treść poniższych informacji opracowana została przez ubezpieczycieli.

AVIVA

Bezpieczeństwo dziecka to priorytet każdego rodzica!

Doskonale to rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy ofertę Grupowego ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków na rok 2021/2022

• Ubezpieczenie ważne od 01-09-2021 do 31-08-2022
  • Ochrona dziecka gdziekolwiek będzie: w szkole, domu, podczas ferii, na zajęciach pozalekcyjnych, sportowych ( 24h/7).
  • Odszkodowanie za uszczerbek określone jest jako procent sumy za trwały uszczerbek na zdrowiu.
  • Pobyt w szpitalu już od 1 doby, płacimy za pobyt chorobowy i powypadkowy, także w przypadku zakażenia coronawirusem.
  • Ubezpieczenie refunduje poniesione koszty leczenia powypadkowego, rehabilitacji, operacji plastycznych, odbudowy stomatologicznej wszystkich stałych zębów, zakupu i naprawy przedmiotów ortopedycznych, środków pomocniczych – muszą być przedstawione faktury, rachunki, paragony.
  • Wysokie sumy świadczenia gdy śmierć dziecka/rodzica/opiekuna.
  • Pakiet pomocniczy dla ucznia m.in. gdy pobyt w szpitalu powypadkowy ( min. 3 dni) – korepetycje do kwoty 800 zł.
  • Rodzic za jednym wejściem w link może wpisać maksymalnie 5 dzieci .
  • Możemy ubezpieczyć dzieci: żłobek, szkoła podstawowa, liceum, technikum, zawodowa, nie można zapisywać studentów

Link do ubezpieczenia dziecka:

Pozwoli to na: wprowadzenie danych rodzica, ubezpieczanego dziecka, wybranie wariantu ochrony i opłacenia składki

Osoba obsługująca ubezpieczenie:
REGINA JĘDRAK
jedrak.regina@aviva.com.pl
tel. kom. : 692- 100 075

Proszę o kontakt gdy potrzebują Państwo pomocy, zawsze służę wsparciem.

Narodowy Fundusz Składkowy

Droga Dyrekcjo,

z roku na rok coraz więcej rodziców ubezpiecza swoje dzieci za pomocą strony internetowej co oszczędza czas i jest dużo prostszym rozwiązaniem niż tradycyjne przystępowanie ze względu na bezpieczeństwo, bezgotówkową formę płatności i brak angażowania dodatkowych osób.

Prosimy o przekazanie poniższego linku rodzicom dzieci uczęszczających do Państwa placówki. Korzystając z linku, rodzice uczniów zapłacą składkę o 10 zł niższą niż składka standardowa.

www.e-nfs.pl/code/ablublin

Nasz program NNW jest bezkonkurencyjny na rynku ubezpieczeń szkolnych i dodatkowo został rozszerzony o świadczenia:

•          pakiet kleszcz (w tym świadczenie za rozpoznanie boreliozy),

•          rozpoznanie bąblowicy, toksoplazmozy, wścieklizny,

•          zatrucie pokarmowe, zatrucie gazami, porażenie prądem lub piorunem.

Dlaczego warto wybrać nasz program?

•          Zgodnie z zaleceniami dotyczącymi unikania zgromadzeń i płatności gotówkowych w dobie COVID 19 oraz stosując się do wytycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej rekomendujemy bezpieczną, bezdotykową formę
           przystępowania do ubezpieczenia oraz związaną z nią bezgotówkową płatność składki.

•          Placówka oraz Rada Rodziców nie są ubezpieczającym na polisie – nie ma potrzeby zbierania składek od poszczególnych rodziców/klas.

•          Rodzic decyduje o wyborze wariantu, sumie ubezpieczenia, składce i samodzielnie dokonuje płatności.

•          Do ubezpieczenia można przystąpić on-line, bez wychodzenia z domu – bez zbędnego angażowania dyrekcji, nauczycieli, Rady Rodziców.

•          Wszelkie niezbędne dokumenty są wysyłane na wskazany adres e-mail.

•          Do wyboru 8 wariantów ubezpieczenia i 8 różnych składek już od 21,70 zł za cały rok ubezpieczenia.

•          Ubezpieczenie obejmuje m.in. wyczynowe uprawianie sportu, a także pobyt w szpitalu z powodu COVID.

Bogusława Liss