Szlachetna Paczka w Zamoyu🎁❤️🙂

Śpieszymy z informacją, że jako szkoła włączamy się w Szlachetną Paczkę w roli Darczyńcy! Zapraszamy Was do dołączenia i wspólnego przygotowania pomocy dla Pana Pawła.

👉Zapoznajcie się z jej/jego historią:

Jako Darczyńcy jesteśmy zobowiązani do realizacji 3 potrzeb wskazanych jako najpilniejsze. Mamy jednak nadzieję, że dzięki zaangażowaniu całej społeczności – nauczycieli, rodziców, uczniów, przyjaciół naszej szkoły/przedszkola – uda się przygotować paczkę, w której zrealizujemy większość wskazanych przez Rodzinę potrzeb.

Młodzież działająca w wolontariacie szkolnym z dużym zaangażowaniem i zapałem przystąpiła do tej akcji 🙂

Osobą, dla której społeczność szkolna przygotuje paczkę jest samotny mężczyzna z trudną historią życiową, mieszkający w bardzo złych warunkach (brakuje nawet prądu). Pan Paweł jest człowiekiem skromnym, który na ten moment potrzebuje najbardziej żywności, ubrań oraz radia na baterie . Wolontariusze przejdą po klasach z ogłoszeniem i propozycją rozdzielenia zadań.

👉W dniach 27 listopada -8 grudnia wolontariusze będą chodzili z puszkami, do których zbierane będą datki na zakup potrzebnych rzeczy ( puszka będzie również w gabinecie psychologów (214) lub pokoju nauczycielskim ).

Gorąco zachęcamy do włączenia się w tak ważne i wartościowe działanie 🙂

Wolontariat szkolny wraz z opiekunami🙂