Finał Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted” odbył się 23 czerwca 2022 roku o godz. 13:00 w Auli Uniwersyteckiej Wydziału Prawa i Administracji UMCS. Uroczystej inauguracji wydarzenia dokonali: prof. dr hab. Dorota Kołodyńska – prorektor ds. studentów i jakości kształcenia UMCS, mgr Barbara Uljasz – kierowniczka Biura Promocji i Popularyzacji Nauki UMCS oraz mgr Piotr Kaczmarzyk – dyrektor Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS.

Laureatami V Jubileuszowej edycji konkursu zostali licealiści z Lublina. Pierwsze miejsce zdobyła Pani Kinga Kosno z klasy 3ep reprezentująca naszą szkołę, drugie miejsce po emocjonującej dogrywce zajął Pan Jakub Żołdak z V Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, zaś trzecie – Pan Szymon Bałdyga z XXI Liceum Ogólnokształcącego im. św. Stanisława Kostki w Lublinie. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Źródło: www.umcs.pl/pl/final,24324.htm