Nasi uczniowie wywalczyli Tytuł Mistrza Miasta Lublin 🏆🥇w piłce ręcznej chłopców🤾‍♂️ 💪👏🙂!!!!

Za nami kolejne rozstrzygnięcia rozgrywek Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin! Wczoraj tytuł Mistrza Miasto Lublin w piłce ręcznej chłopców – licealiada wywalczyli reprezentanci

II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie!

1⃣II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie

2⃣XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego w Lublinie

3⃣Zespol Szkol nr1 im. Wladyslawa Grabskiego w Lublinie

4⃣Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji w Lublinie

Naszą szkołę reprezentowali: Marcel Filipek, Miłosz Balawejder, Szymon Maj, Adam Pytka, Tomasz Sadło, Damian Skoczylas, Michał Stelmasiewicz, Bartosz Trębacz, Bartosz Żabicki, Daniel Wieliczko, Antoni Wertel, Tomasz Grzegorczyk.

🏆W ceremonii dekoracji najlepszych szkół wzięli udział: Pani Iwona Ewa Haponiuk – Zastępca Dyrektora Wydziału Sportu Urzędu Miasta Lublin, Pani Edyta Danielczuk – członek zarządu LZPR / Lubelski Związek Piłki Ręcznej oraz Pan Tomasz Szabłowski – Dyrektor XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego w Lublinie.

Serdecznie gratulujemy uczniom i opiekunowi Annie Skowrońskiej oraz życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.

fot, Dawid Monkielewicz