„Będąc starszym i młody lekarzem”

Już w najbliższą środę gościć będziemy w naszej szkole dwóch jej absolwentów: doktora Jacka Koziejowskiego i doktora Jakuba Kosikowskiego. Obu Panów łączy fakt ukończenia Zamoya oraz studiów na wydziale lekarskim na UM w Lublinie, różni natomiast czas, w którym przyszło im realizować swoją zawodową misję. Doktor Jacek Koziejowski podjął pracę lekarza w latach siedemdziesiątych minionego wieku, podzieli się z nami swoim ogromnym doświadczeniem pracy w zawodzie zarówno od strony lekarza, jak i organizatora służby zdrowia. Doktor Jakub Kosikowski rok temu zakończył studia i rozpoczął staż w jednym z lubelskich szpitali, zatem poruszy kwestie związane z aktualną sytuacją młodych medyków. Panowie opowiadać będą również o studiach medycznych oraz kwestiach związanych z wykonywaniem tego odpowiedzialnego zawodu.

Spotkanie kierowane jest do uczniów klas biologiczno – chemicznych, którzy swoją przyszłość wiążą ze studiami medycznymi.

Zapraszamy!

Środa, godz 10.35, mała sala gimnastyczna.