Dzisiaj w Zamoyu działo się książkowo i artystycznie. Klasy 1f, 2f, 3f i 1e wzięły udział w spotkaniu z Panią Magdaleną Torką pomysłodawczynią powieści dla młodzieży pt. „Ty, Małe Wielkoludy i Cztery Piękne Siostry”.

Autorka okazała się być świetnym mówcą. Opowiedziała o swojej pracy, pasjach i rodzinie. Opisała w jaki sposób tworzyła książkę i swoich bohaterów. Wysłuchała komentarzy i cierpliwie tłumaczyła swoje motywacje. Spragnieni ciągu dalszego kontynuowaliśmy spotkanie w szkolnej bibliotece. Padały pytania o proces  twórczy i wydawniczy skierowane zarówno do autorki, jak i przedstawicielki Wydawnictwa Gaudium, pani Marzeny Kosmali.

Na zakończenie spotkania czytelnicy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i liczymy na ciąg dalszy!

Dzięki Wydawnictwu Gaudium egzemplarz „Ty, Małe Wielkoludy i Cztery Piękne Siostry” z dedykacją dla biblioteki naszej szkoły już czeka na półce.

Zapraszamy na fotorelację: