Bardzo miło jest nam poinformować , iż w tegorocznych rozgrywkach siatkarskich nasza szkoła jest wyróżniająca się w Lublinie , a także całym województwie lubelskim. Nasi siatkarze zakończyli rywalizację Licealiady na miejscu czwartym.

finał mosir chłopcy 2

Skład od lewej : kapitan Bartłomiej Jurak , libero Miłosz Podstawka , Mateusz Zugaj , Heorhii Volkov ( Grzegorz) , Adrian Pietrzyk , Jakub Konior , Maksymilian Berent , Maciej Błaszczak , Jakub Skórski , Wojciech Nizio , Piotr Białek.

fnałchłopcy mosir

Nasze siatkarki zakończyły rozgrywki Licealiady na miejscu drugim.

mosir dziewczyny 3

Wyróżniającą się zawodniczką wybrano Dominikę Miazgę.

.miazga nagroda

Skład reprezentacji dziewcząt

Na dole od lewej : Alicja Siennicka , Dominika Miazga , Zuzanna Witczak , Magdalena Podskarbi , Aleksandra Kukuryk .

Na górze od lewej : Kinga Kowalczyk , Milena Adamczuk , Wiktoria Tomaszewska , Zuzanna Pietrzyk , Katarzyna Kozłowska.

Brak na zdjęciu wielkiej nieobecnej na finałach , aczkolwiek bardzo ważnej dla drużyny Patrycji Zielińskiej.

finał mosir

W zawodach Licealiady piłki plażowej nasze reprezentantki Dominika Miazga i Patrycja Zielińska zajęły drugą lokatę.

plażówka miasto10plażówka miasto9plażówka miasto8

plażówka miasto7plażówka miasto5plażówka miasto 11

plażówka miastoplażówka miasto2plażówka miasto 3

Największym osiągnięciem w tym sezonie jest 2 miejsce w  Wojewódzkiej Licealiadzie , gdzie naszą szkołę reprezentowały Dominika Miazga i Patrycja Zielińska. Wielkie Brawa!!!

plażówka woj6plażówka woj 2plażówka woj 5