Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Absolwenci. Ludzie potrzebują pomocy, więc trzeba pomóc!

Zapraszamy do udziału w zbiórce dla rodzin (głównie matek z dziećmi), które uciekają z ogarnięta wojną Ukrainy. Rzeczy z poniższej listy, możecie przynosić od poniedziałku 28 lutego i składać do pudła w hallu przy wejściu głównym.

Lista potrzebnych artykułów:

-żywność dla dzieci, kaszki, mleko modyfikowane, soczki, pieczywo-makaron, mąka, kasze, ryż, pasztety, konserwy (mięsne i rybne)-cukier, sól, herbata, kawa

-art. higieniczne: mydło, szampony, pasty do zębów, szczoteczki, żele, chusteczki (mokre i suche), pampersy, podpaski, tampony, szczotki do włosów

-zabawki i książki dla dzieci, słodycze i cukierki-ręczniki i koce, szlafroki i kapcie, klapki, poduszki (w dobrym stanie)

-leki (aspiryna, APAP, woda utleniona, plastry opatrunkowe)

Serdecznie dziękujemy za pomoc!