Interesujesz się finansami? Napisz pracę na temat odpowiedzialnego zadłużania się i wygraj cenne nagrody. Czekamy na Twoje pomysły do 16 października 2016 roku.

 To już piętnasta edycja „Konkursu na pracę pisemną” organizowanego przez Narodowy Bank Polski, który po raz kolejny odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Uczestnicy przygotowują pracę pisemną, w tym roku temat brzmi „Mądre i odpowiedzialne zadłużanie się – jak unikać pułapek kredytowych?”.

Co dla zwycięzców?

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody – laureat pierwszego miejsca w wysokości 3700 zł, drugiego 3200 zł, a trzeciego 2700 zł. Przyznane zostaną również trzy wyróżnienia specjalne, uhonorowani będą także opiekunowie merytoryczni nagrodzonych uczniów. Ogłoszenie wyników nastąpi 9 grudnia br.

 Wymagania konkursowe

Praca powinna zostać przygotowana w języku polskim. Może zawierać elementy graficzne (np. zdjęcia lub wykresy), a jej objętość nie może być mniejsza niż pięć stron formatu A4 (maksymalnie – 10). Na końcu pracy pamiętaj o dodaniu bibliografii – to wszystkie pozycje książkowe, artykuły czy strony internetowe, które były Ci pomocne w przygotowaniu się do konkursu.  Więcej szczegółów technicznych na stronie konkursu.

 Do kiedy można się zgłosić?

Termin zgłoszeń, wyłącznie za pośrednictwem formularza elektronicznego, upływa 16 października.