Zapraszamy do udziału w konkursie „Mistrzowie Energii”

Krok 1. Zorganizujcie dowolną szkolną inicjatywę pod hasłem „Mistrzowie Energii”. Jej celem powinno być przekazanie wiedzy na temat tego, dlaczego oszczędzanie energii jest istotne i na jakie sposoby można to robić. Wydarzenie, konkurs plastyczny, projekt edukacyjny – możliwości jest wiele. Liczymy na Waszą kreatywność! Bardzo ważne jest, aby w inicjatywę zaangażować jak najwięcej uczniów.

WAŻNE! Każda szkoła może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

Zgłoszenia do 31 stycznia!

UWAGA! Pamiętajcie o zdrowych cyfrowych nawykach – one też są sposobem na to, aby zużywać mniej energii.

Krok 2. Przygotujcie relację z przebiegu Waszej inicjatywy – szczegółowy opis i zdjęcia (to warunek konieczny), opcjonalnie również wideo.

Krok 3. Wypełnijcie formularz zgłoszeniowy – przed jego wysyłką koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem konkursu.

Nagrody czekają – to 50 kart podarunkowych, o wartości 2000 zł każda, do wykorzystania na cele edukacyjne.

Organizując swoje inicjatywy, nie zapomnijcie się nimi pochwalić także w mediach społecznościowych. Oznaczajcie wpisy hashtagami: #MistrzowieEnergii #MistrzowieEnergiiChallenge #MistrzowieEnergiiOSE #OSE.

więcej informacji: https://ose.gov.pl/mistrzowie-energii