W dniu 17 lutego w naszej szkole odbył się etap powiatowy XXIII Podkarpackiego  Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji.

W konkursie uczestniczyli uczniowie lubelskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.W kategorii pierwszej najwyższą notę uzyskała Edyta Rej – uczennica Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Lublinie.

W kategorii drugiej Mateusz Goliszek, uczeń Liceum im. Jana III Sobieskiego w Lublinie oraz Wojciech Borowik, u uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie.

W kategorii trzeciej Jakub Gajosz, uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy awansu do finału, który odbędzie się 13 kwietnia w Rzeszowie.