Zapraszamy do udziału w konkursie na Instagramie SGH. Regulamin konkursowy i załączniki znajdują się na stronie dnia otwartego: Dzień otwarty | SGH | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

„Studia w SGH to moje marzenie”. Powiedz nam – dlaczego? Pokaż, nagraj film, napisz, narysuj, zaśpiewaj – zrób to po swojemu! Zaskocz nas 🙂

🔸 Aby wziąć udział w konkursie, opublikuj na swoim Stories/w formie posta film lub zdjęcie z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego marzę o studiowaniu w SGH?”

🏆 Dla trzech pierwszych miejsc przygotowaliśmy nagrody w postaci kursu przygotowawczego do testu z wiedzy o przedsiębiorczości (WOP)

🔸 Zgłoszenie opublikuj nie później niż do dnia 22 października 2023 (do godziny 23.59).

❗ Nie zapomnij oznaczyć @sghwarsaw, dodać hasztag #MarzyMiSieSGH oraz ustawić profil jako publiczny do czasu opublikowania wyników. W przypadku Instagram Stories – koniecznie wyróżnij relację.

Konkurs przeznaczony jest dla osób powyżej 16 r.ż.
Regulamin konkursu oraz oświadczenia stanowiące odpowiedni załącznik do regulaminu (załącznik nr 1 – od 16 r.ż. do 18 r.ż., załącznik nr 2 – powyżej 18 r.ż.) znajdują się na stronie www.sgh.waw.pl/do. Wypełnienie adekwatnego załącznika (nr 1 lub 2) jest konieczne. Konkurs rozpoczyna się od momentu opublikowania informacji o konkursie. Kończy się 22 października 2023 r. o godz. 23:59.