14 lutego 2020 r. w naszej szkole odbył się Koncert Walentynkowy – piosenki o miłości w językach obcych. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina oraz absolwenci naszej szkoły. Wysłuchaliśmy utworów w różnych językach: angielskim, niemieckim, francuskim oraz rosyjskim. Podziwialiśmy występy taneczne oraz pokaz szkolnego zespołu cheerleaderek. Chór Ergo Cantemus zaskoczył zgromadzonych oryginalną aranżacją współczesnych utworów o miłości. Występy zespołów rockowych spotkały się również z entuzjastycznym przyjęciem.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie koncertu oraz zgromadzonej publiczności za wspaniałą atmosferę. Mamy nadzieję, że Koncert Walentynkowy stanie się coroczną szkolną tradycją.