Nasza Wielka Grecka Przygoda dobiegła końca. Jak bardzo udany był to wyjazd niech świadczą komentarze uczestników:

„ Mi się wyjazd bardzo podobał, przemiła atmosfera, super ludzie, mnóstwo atrakcji, dziękuję również całej kadrze za czas poświęcony na zorganizowanie całej wycieczki oraz za zaangażowanie jakie w to włożyli. Mnóstwo osób także świetnie się bawiło grając razem w mafię. Dużo zobaczyliśmy i zwiedziliśmy i ja osobiście przywiozłam ze sobą do Polski masę pięknych wspomnień”

„ Wyjazd bardzo mi się podobał, była genialna atmosfera. Dał szansę na spędzenie czasu w Grecji w super towarzystwie, a także na poznanie nowych osób. Były super atrakcje, dużo zwiedzania, ale też czas na integrację. Bardzo dziękuję wszystkim Sorom i Sorkom za organizację tej wycieczki, na pewno pojadę również i za rok”

„Myślę, że ten wyjazd dał możliwość wielu na poznanie innych osób, z którymi nie bylo nam dane porozmawiać na korytarzu. Każde z nas wróciło z kompletnie innymi, ale pięknymi wspomnieniami z Grecji, w której cudownie spędziliśmy czas. Mogliśmy zobaczyć wiele przepięknych miast i poznać ich różnorodną historię, ale również siebie nawzajem. Myślę, że większość z nas, jeżeli tylko będzie miało możliwość, pojedzie również za rok ”

„Jak tylko usłyszałyśmy, że planowana jest wycieczka do Grecji od razu stwierdziłyśmy, że koniecznie musimy pojechać. Tym bardziej, że jako przyszłoroczna klasa maturalna pewnie nie będziemy miały już takiej okazji. Może kilkanaście godzin w autokarze brzmiało na początku troszkę strasznie ale rzeczywistość zweryfikowała i koniec końców okazało się, że cała trasa minęła szybko, a nawet bardzo przyjemnie. Sam plan wycieczki – genialny. Nie za dużo zwiedzania, super czas nad basenem i na plaży. W czasie wolnym Ala znalazła miłość do greckiego kebaba a my miliony bransoletek więc do Polski żaden nadmiar euro nie wrócił. Przywieźliśmy za to masę pięknych zdjęć, wspomnień i nowych znajomości. Myślę, że takie wyjazdy to genialna inicjatywa, dzięki której będziemy mogli wspominać liceum z uśmiechem na twarzy”

„Wyjazd był niesamowity!! Każdy dzień był pełen przygód i nowych doświadczeń. Odwiedziłam naprawdę piękne miejsca! Malownicze krajobrazy i ciekawe zabytki Poznałam wielu interesujących i fajnych ludzi ale także zobaczyłam niesamowite miejsca. To był jeden z najlepszych wyjazdów, na jakich byłam i napewno wszystkie chwile spędzone tam na długo pozostaną w mojej pamięci”

„Mi osobiście w takich wyjazdach oprócz zwiedzania pięknych miejsc, bardzo podoba się poznawanie nowych osób. Gdyby nie takie wyjazdy, najprawdopodobniej nigdy nie spotkałbym tylu wspaniałych osób i nie zbudował tak dużo nowych przyjaźni. Co do naszego wyjazdu to bardzo podobała mi się organizacja i zarządzanie w trudnych i kryzysowych chwilach i to jak szybko na nie reagowano (na przykład przy awarii autokaru). Kadra opiekunów wspaniała i nie są to tylko puste słowa. Utrzymywanie świetnego kontaktu z uczestnikami oraz wprowadzanie przyjaznej atmosfery uczyniły ten wyjazdy jeszcze piękniejszym. Podróż do cudownej i malowniczej Grecji to niesamowite doświadczenie i przeżycie, które każdy z nas z pewnością zapamięta do końca życia”

„Grecja kraj pełen kontrastów, gdzie błękitne niebo, nagie skały i lazurowe morze spotykają się w jednym miejscu. Miejscach, w których Zamoy – uczniowie i kadra poznawali się na wzajem. My poznawaliśmy Was, z perspektywy przedwakacyjnego luzu, Wasze pasje i umiłowanie do wody, słońca i zaraźliwego, młodzieńczego śmiechu i dlatego, cytują Naszego greckiego kierowcę I love this job”

„Nie da się zapomnieć tak świetnego wyjazdu. Po zeszłorocznej wycieczce do Włoch od razu było pewne, że będzie super. Myślę, że każdy powinien doświadczyć tego uczucia kiedy po kilkugodzinnym zwiedzaniu w wysokich temperaturach na koniec dnia można wejść do zimnego morza i basenu. Ten wyjazd były idealnym zakończeniem tego roku szkolnego. Za każdym razem jak spojrzę na magnesy przywiezione z Grecji będę wspominała piękno tego kraju”

„Grecja od zawsze była na liście miejsc, które chciałam odwiedzić. Dlatego, kiedy tylko zobaczyłam ofertę, od razu poszłam się zapisać. Byłam pewna, że to będzie super doświadczenie i nie myliłam się. Ten tydzień był jednym z najlepszych w moim życiu, pełen słońca i niezapomnianych chwil zarówno podczas pobytu w ośrodkach oraz autokarach, jak i podczas zwiedzania przepięknych miast. Miałam okazję do zawarcia nowych znajomości z osobami, z którymi prawdopodobnie nie zapoznałabym się na korytarzach szkoły. Jeżeli w przyszłym roku też będzie możliwość takiego wyjazdu, zgodzę się bez wahania”

Jako bonus załączamy:

– filmik podsumowujący wyjazd (bardzo dziękujemy Natalii)

– kolaż Akropolski

– uśmiech towarzyszący nam wszystkim podczas całego wyjazdu