18 grudnia 2019 r. gościliśmy w kawiarence pana Piotra Tomalę, który opowiadał o wyprawie zimowej na K2. Mogliśmy usłyszeć jak wyglądają przygotowania do takiego przedsięwzięcia oraz co może się zdarzyć w górach. Himalaista swoją opowieść wzbogacił kolekcją interesujących zdjęć, dzięki którym w magiczny sposób przenieśliśmy się w góry.

Ostatnim naszym gościem był pan Tomasz Chorągiewicz, który opowiadał o swojej pracy lekarza okulisty oraz nowoczesnych metodach w leczeniu wad wzroku. Dowiedzieliśmy się o zastosowaniu terapii genowej i przeszczepach w okulistyce.

Chciałabym podziękować naszym gościom oraz osobom zaangażowanym w projekt za ich pracę, pozytywną energię, kreatywność i umiejętność realizowania pomysłów. Chciałabym również podziękować  wszystkim, którzy wspierają Coffee Zamoy :)!