Z przyjemnością informujemy, że ogłoszono już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund 2017.

Gratulujemy osobom, które osiągnęły wysokie miejsca w województwie lubelskim i kraju. Cieszy nas także, że tak wielu z naszych uczniów wzięło udział w konkursie i może pochwalić się sukcesem, który wiąże się z nauką języków obcych.

Najlepsze wyniki:

Karolina Klempka 2b (op. A. Trąbska)

– dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku, (85 %, 1 miejsce w województwie, 57 w kraju), najlepszy wynik w szkole

Weronika Gołębiowska 2 a (op. R. Królikowska)

– dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku, (83 %, 2 miejsce w województwie, 77 w kraju)

Paweł Czapczyński 1d (op. A. Trąbska)

– dyplom za uzyskanie dobrego wyniku (79,9 %, 2 miejsce w województwie, 108 w kraju), najlepszy wynik wśród uczniów klas pierwszych

Krzysztof Rozmej 2a (op. R. Królikowska)

– dyplom za uzyskanie dobrego wyniku (77%, 6 miejsce w województwie, 161 w kraju)

Aleksandra Bielak 3c (op. R. Królikowska)

– dyplom za uzyskanie dobrego wyniku (79%, 5 miejsce w województwie, 155 w kraju)

Alicja Pasztelan 3b (op. R. Królikowska)