4 czerwca klasa 1EP w ramach realizacji programu „Klasa akademicka SGH” brała udział w kolejnym spotkaniu on-line organizowanym przez Szkolę Główną Handlową w Warszawie.

Tym razem webinar pt. „CV okiem rekrutera” poprowadziła pani mgr Kinga Strzelecka – psycholog, doradca kariery, trener biznesu z Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami SGH.

Pani Kinga Strzelecka podzieliła się swoim bogatym doświadczeniem zawodowym w obszarze selekcji i rekrutacji pracowników, które zdobyła w dziale HR w dużej międzynarodowej organizacji. Jako specjalistka w rozwoju umiejętności wpływających na tworzenie marki osobistej, prowadząca omówiła najczęstsze błędy, które spotyka w CV. Podczas webinaru uczniowie poznali kluczowe zasady tworzenia tego dokumentu aplikacyjnego, zastanawiali się nad swoimi mocnymi stronami, poszukiwali również odpowiedzi na tzw. „trudne” pytania, które mogą pojawić się podczas rozmów o pracę.

Czekamy na kolejne spotkania w ramach programu „Klasa akademicka SGH” w nowym roku szkolnym.