Drodzy uczniowie Zamoya,
trwa nabór do PDiMWL na kolejną kadencję. Szkoła może wytypować 3 kandydatów. Zgłoszenia wraz z prezentacją przyjmuje SU do wtorku 16 maja.
Kandydaci proszeni są o przygotowanie prezentacji lub filmu, zawierające odpowiedzi na poniższe pytania:
o Kim jesteś?
o Jak włączałeś/włączałaś się w działania samorządu uczniowskiego w ciągu ostatnich 3 lat?
o Czy jesteś zaangażowany w inne działania Twojej szkoły? Jeśli tak, jakie?
o Jak spędzasz czas po szkole? Opisz swoje doświadczenia związane z działalnością pozaszkolną i zainteresowaniami.
o Opisz swoje dotychczasowe wystąpienia publiczne.
o Jaki jest Twój największy sukces?
o Jaka jest Twoja motywacja do działania w Parlamencie?
o Wymień 5 najciekawszych Twoim zdaniem pomysłów, które chciałbyś zrealizować podczas kadencji Parlamentu.
o Co swoją osobą możesz wnieść w prace Parlamentu?

Szczegółowych informacji udziela uczeń klasy 1f – Mateusz Koc – aktualny Marszałek PDiMWL, natomiast komplet dokumentów znajduje się u opiekuna SU pani prof. E. Śliwy.

Zachęcamy!