Rok szkolny Nazwa olimpiady Imię i nazwisko ucznia Wynik Klasa Nauczyciel-opiekun
2015/2016 XXIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej Jakub Tokarz finalista 3 Małgorzata Kotuła
2015/2016 IV Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania Jakub Tokarz finalista 3 Małgorzata Kotuła
2015/2016 XXXIX Olimpiady Języka Francuskiego Karolina Włodarczyk finalista 3 Marzanna Kędzierska
2015/2016 XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Michał Łepik finalista 2 Grażyna Topolska Dorota Gajda
2015/2016 XX Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu Adrianna Gorecka finalista 2 Dorota Gajda Barbara Lipińska
2015/2016 Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z przedmiotu fizyka Piotr Tatarczak laureat 3 Marek Miśkiewicz
2015/2016 Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z przedmiotu matematyka Aleksander Tarnowski laureat 3 Agnieszka Rak Marcin Mazur
2015/2016 Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z przedmiotu matematyka Konrad Mulewicz laureat 3 Agnieszka Rak Marcin Mazur
2015/2016 Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH z przedmiotu geografia Magdalena Napiórkowska laureat 3 Katarzyna Meksuła
2015/2016 52 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. prof. Antoniego Swinarskiego Wojciech Wiśniewski finalista 3 Emilia Miśkiewicz
2014/2015 LXIV Olimpiada Fizyczna Michał Grendysz finalista  3a Marek Miśkiewicz
2014/2015 LVIII Olimpiada Astronomiczna Michał Grendysz laureat  3a Marek Miśkiewicz
2014/2015 VIII Międzynarodowa Olimpiada Astronomiczna i Astrofizyczna Michał Grendysz brązowy medal  3a Marek Miśkiewicz
2014/2015 X Olimpiada Przedsiębiorczości Mateusz Mitura laureat  3g Małgorzata Kotuła
2014/2015 XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Mateusz Mitura finalista  3g Małgorzata Kotuła
2014/2015 III Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Mateusz Mitura finalista  3g Małgorzata Kotuła
2014/2015 III Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania Benedykt Brzozowski finalista  3g Małgorzata Kotuła
2014/2015 VIII Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH"" – geografia" Benedykt Brzozowski laureat  3g Katarzyna Meksuła
2014/2015 XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Monika Błaszczak finalistka  2f Katarzyna Jóźwik
2014/2015 XIII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej Bartłomiej Chechliński  finalista 3a Ryszard Kowal
2014/2015 XLIV Olimpiada Biologiczna Piotr Obszański finalista  3c Grażyna Topolska
2014/2015 LXI Olimpiada Chemiczna Oliwer Sygacz finalista  3c Emilia Miśkiewicz
2014/2015 XXXIX Olimpiada Języka Angielskiego Jakub Dechnik  finalista 2h Emilia Lorenc-Wawruch
2014/2015 VIII Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH"" – matematyka" Paweł Cajzer finalista  3h Dorota Skowron
2014/2015 XXXIX Olimpiada Języka Angielskiego Piotr Obszański laureat  3c Joanna Pikuła
2013/2014 XXIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Konrad Szcześniak laureat 3c Grażyna Topolska
2013/2014 XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Piotr Machajek  laureat 3b Grażyna Jaroszyńska
2013/2014 XXXVIII Olimpiada Języka Angielskiego Piotr Obszański  laureat 2c Joanna Pikuła
2013/2014 LVII Olimpiada Astronomiczna Michał Grendysz  laureat  2a Marek Miśkiewicz
2013/2014 XLIII Olimpiada Biologiczna  Andrzej Kościuk  finalista 3c Grażyna Topolska
2013/2014 XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej  Mateusz Rymuszka finalista 3a Lidia Rachwał
2013/2014 XXVII Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej  Benedykt Brzozowski finalista 2g Lidia Rachwał
2013/2014 XXXV Olimpiada Języka Rosyjskiego Agata  Boguta  finalista 2c Iwona Massalska
2013/2014 XXXVIII Olimpiada Artystyczna Klara Juros finalista 2g
2013/2014 VII Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” – matematyka Aleksandra Plewik  laureat  3d Maria Wołoszkiewicz
2013/2014 VII Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”- matematyka Mateusz Rymuszka laureat  3a Maria Wołoszkiewicz
2013/2014  VII Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”- fizyka Mateusz Rymuszka laureat   3a  Jacek Góźdź
2012/2013 XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Paulina Mazurek finalista 2h Joanna Paszkowska
2012/2013 XXVI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Mateusz Rymuszka finalista 2a Lidia Rachwał
2011/2012 XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Piotr Wyroślak finalista 2f Anna Maliszewska-Pokrzywa
2011/2012 XLII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Rafał Łoszak finalista 2f Anna Maliszewska-Pokrzywa
2011/2012 XXXVIII  Olimpiada Historyczna Michałowski Łukasz  laureat 3f Marian Giermakowski
2011/2012 XLI Olimpiada Biologiczna Wiktoria Osiak laureat 3e Grażyna Topolska
2011/2012 XXX Olimpiada Języka Łacińskiego Paulina Pater finalista 3f Lidia Rachwał
2011/2012 XXXVIII Olimpiada Geograficzna Wojciech Pawłowski   finalista 3g Katarzyna Meksuła
2011/2012 XXV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Filip Barczentewicz finalista 2h Lidia Rachwał
2011/2012 Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Beata Kozielewicz III etap 3f dr Marian Giermakowski
2011/2012 Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Filip Barczentewicz finalista 2h Lidia Rachwał
2011/2012 Olimpiada Geograficzna Wojciech Pawłowski finalista 3g Katarzyna Meksuła
2011/2012 Olimpiada Języka Łacińskiego Paulina Pater finalista 3f Lidia Rachwał
2011/2012 Olimpiada Biologiczna Wiktoria Osiak laureat 3e dr Grażyna Topolska
2011/2012 Olimpiada Historyczna Łukasz Michałowski laureat 3f dr Marian Giermakowski
2011/2012 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Piotr Wyroślak finalista 2f Anna Maliszewska-Pokrzywa
2011/2012 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Rafał Łoszak finalista 2f Anna Maliszewska-Pokrzywa
2010/2011 Olimpiada Języka Francuskiego Aleksandra Błaszczak III etap 3c Marzanna Kędzierska
2010/2011 Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Michał Erazmus finalista 3a Lidia Rachwał
2010/2011 Olimpiada Wiedzy o Finansach – Banki w Akcji Michał Erazmus finalista 3a Lidia Rachwał
2010/2011 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Anna Hoorewege finalistka 3f Beata Szczerbińska-Budzyńska
2010/2011 Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Mateusz Janicki finalista 3b Elżbieta Cieniawa
2010/2011 Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH"" – matematyka" Jakub Kowalczyk laureat 3g Krystyna Gronowska
2010/2011 Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Łukasz Michałowski finalista 2f Marian Giermakowski
2010/2011 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Karolina Orzeł laureatka 2b Katarzyna Jóźwik
2010/2011 Olimpiada Biologiczna Wiktoria Osiak finalistka 2e Grażyna Topolska
2010/2011 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Karolina Potębska finalistka 3f Beata Szczerbińska-Budzyńska
2010/2011 Olimpiada Przedsiębiorczości Mateusz Rybaczek finalista 3d Lidia Rachwał
2009/2010 Olimpiada Języka Francuskiego Aleksandra Błaszczak finalistka 2c
2009/2010 Olimpiada Wiedzy o Prawie Beata Bondyra finalistka 3b Marian Giermakowski
2009/2010 Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH"" – fizyka" Łukasz Chechliński finalista 3d Marek Miśkiewicz
2009/2010 Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH"" – matematyka" Łukasz Chechliński finalista 3d Andrzej Giszczak
2009/2010 Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Piotr Dziadosz finalista 3g Lidia Rachwał
2009/2010 Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH"" – matematyka" Łukasz Kończyk finalista 3d Andrzej Giszczak
2009/2010 Olimpiada Języka Rosyjskiego Ewa Kopeć finalistka 1f
2009/2010 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (Szczecin) Łukasz Michałowski finalista 1f Marian Giermakowski
2008/2009 Olimpiada Przedsiębiorczości Paulina Adamczyk finalistka 2a Lidia Rachwał
2008/2009 Olimpiada Chemiczna Piotr Bakiera finalista 3e Iwona Kosiuk
2008/2009 Olimpiada Przedsiębiorczości Piotr Dziadosz laureat 2g Lidia Rachwał
2008/2009 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (Pułtusk) Maciej Gorgol laureat 3h Marian Giermakowski
2008/2009 Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Maciej Gorgol finalista 3h Marian Giermakowski
2008/2009 Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Maciej Gorgol finalista 3h Marian Giermakowski
2008/2009 Olimpiada Chemiczna Adam Kołodziej finalista 3e Iwona Kosiuk
2008/2009 Olimpiada Języka Angielskiego Maja Kudlicka finalistka 3g Beata Pelek
2008/2009 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Adriana Palczewska finalistka 2b Joanna Paszkowska
2008/2009 Olimpiada Języka Francuskiego Zuzanna Stelmańska finalistka 3e Marzanna Kędzierska
2008/2009 Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Monika Szubartowska finalistka 3h Marian Giermakowski
2008/2009 Olimpiada Języka Angielskiego Dominika Śpiewak finalistka 3c Małgorzata Piesiak
2007/2008 Olimpiada Chemiczna Piotr Bakiera finalista 2e Iwona Kosiuk
2007/2008 Olimpiada Historyczna Jarosław Bednarczyk finalista 3h Marian Giermakowski
2007/2008 Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Jarosław Bednarczyk finalista 3h Marian Giermakowski
2007/2008 Olimpiada Geograficzna Adam Ciołek finalista 3h Katarzyna Meksuła
2007/2008 Olimpiada Języka Łacińskiego Adam Ciołek finalista 3h Lidia Rachwał
2007/2008 Olimpiada Geograficzna Agnieszka Czapla finalistka 3d Katarzyna Meksuła
2007/2008 Olimpiada Teologii Katolickiej Agnieszka Dudek finalistka 3h ks. Andrzej Kołodziejski
2007/2008 Olimpiada Artystyczna – sekcja muzyki Agata Dzięcioł finalistka 3f Janusz Nowosad
2007/2008 Olimpiada Biologiczna Karolina Gąsiorowska finalistka 2c Grażyna Topolska
2007/2008 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (Pułtusk) Maciej Gorgol finalista 2g Monika Sugier
2007/2008 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (Szczecin) Maciej Gorgol laureat 2g Monika Sugier
2007/2008 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Kamila Greguła finalistka 2f Beata Szczerbińska
2007/2008 Olimpiada Historyczna Mateusz Kaczmarski finalista 3h Marian Giermakowski
2007/2008 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Marta Kwapich finalistka 2f Beata Szczerbińska
2007/2008 Olimpiada Języka Angielskiego Mateusz Lamch finalista 3d Elżbieta Syroka
2007/2008 Olimpiada Biologiczna Marta Mielniczuk finalistka 3e Grażyna Topolska
2007/2008 Olimpiada Geograficzna Katarzyna Moritz finalistka 2g Katarzyna Meksuła
2007/2008 Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Maciej Pisz laureat 3h Marian Giermakowski
2007/2008 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej             (Pułtusk) Maciej Pisz laureat 3h Marian Giermakowski
2007/2008 Olimpiada Matematyczna Tomasz Stróżak finalista 3a Jacek Klisowski
2007/2008 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Jakub Trawiński finalista 2c Grażyna Topolska
2007/2008 Olimpiada Geograficzna Agata Wartacz finalistka 3d Katarzyna Meksuła
2006/2007 Olimpiada Geograficzna Adam Ciołek finalista 2h Katarzyna Meksuła
2006/2007 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Katarzyna Jawoszek III etap 3f Beata Szczerbińska
2006/2007 Olimpiada Historyczna Mateusz Kaczmarski finalista 2h Marian Giermakowski
2006/2007 Olimpiada Biologiczna Dominika Mulawka finalistka 3e Grażyna Topolska
2006/2007 Olimpiada Biologiczna Paulina Mulawka finalistka 3e Grażyna Topolska
2006/2007 Olimpiada Artystyczna – sekcja muzyki Bartłomiej Tarkowski III etap 3i Janusz Nowosad
2006/2007 Olimpiada Geograficzna Agata Wartacz finalistka 2d Katarzyna Meksuła
2006/2007 Olimpiada Artystyczna – sekcja muzyki Karolina Wysocka III etap 3b Janusz Nowosad
2005/2006 Olimpiada Historyczna Ernest Dymel finalista 3i Marian Giermakowski
2005/2006 Olimpiada Geograficzna Patryk Grela finalista 2a Katarzyna Meksuła
2005/2006 Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Paulina Kazanowska finalistka 3i Marian Giermakowski
2005/2006 Olimpiada Artystyczna – sekcja muzyki Magdalena Kowalczyk finalistka 3a Janusz Nowosad
2005/2006 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Tomasz Lachowski III etap 3i Marian Giermakowski
2005/2006 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Maria Marszałek finalistka 3f Jerzy Mazurek
2005/2006 Olimpiada Geograficzna Jacek Próchniak laureat 3a Katarzyna Meksuła
2005/2006 Olimpiada Języka Angielskiego Jacek Próchniak finalista 3a Joanna Pikuła
2005/2006 Olimpiada Artystyczna – sekcja muzyki Bartłomiej Tarkowski III etap 2i Janusz Nowosad
2004/2005 Olimpiada Astronomiczna Krzysztof Gawryluk finalista 3e Elżbieta Wójtowicz
2004/2005 Olimpiada Historyczna Jacek Golan laureat 2i Marian Giermakowski
2004/2005 Olimpiada Artystyczna – sekcja muzyki Ewa Maciąg finalistka 2f Janusz Nowosad
2004/2005 Olimpiada Geograficzna Jacek Próchniak laureat 2a Katarzyna Meksuła
2004/2005 Olimpiada Nautologiczna Jacek Próchniak laureat 2a Katarzyna Meksuła
2004/2005 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Emilia Zabielska finalistka 3f Katarzyna Jóźwik
2003/2004 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej w Pułtusku Jakub Borowiec finalista 4b Elżbieta Cieniawa
2003/2004 Olimpiada Języka Francuskiego Agnieszka Chojnowska finalistka 2a
2003/2004 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej w Szczecinie Łukasz Denis finalista 4a Marian Giermakowski
2003/2004 Olimpiada Artystyczna – sekcja muzyki Dariusz Figura III etap 2f Janusz Nowosad
2003/2004 Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna Tomasz Jaśkowski finalista 4a Elżbieta Muszyńska
2003/2004 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Aleksandra Jatczak finalistka 4j Jerzy Mazurek
2003/2004 Olimpiada Historyczna Krzysztof Sikora finalista 4j Marian Giermakowski
2003/2004 Olimpiada Języka Angielskiego Małgorzata Stanek finalistka 4i Danuta Marek
2003/2004 Olimpiada Artystyczna – sekcja muzyki Łukasz Szczęsny III etap 2f Janusz Nowosad
2003/2004 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Kamila Wróbel finalistka 2f Jerzy Mazurek
2002/2003 Olimpiada Języka Rosyjskiego Rafał Bil finalista 4f Halina Falkowska
2002/2003 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Grzegorz Ciepiel finalista 4c Magdalena Żuk
2002/2003 Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna Tomasz Jaśkowski finalista 3a Elżbieta Muszyńska
2002/2003 Olimpiada Języka Niemieckiego Paweł Kosmulski laureat 4a Iwona Buczek
2002/2003 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Anna Pasternak finalistka 4c Jerzy Mazurek
2002/2003 Olimpiada Biologiczna Rafał Pawłowski finalista 4e Grażyna Topolska
2002/2003 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej w Szczecinie Marek Urban III etap 4a Elżbieta Cieniawa
2002/2003 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej w Pułtusku Marek Urban III etap 4a Elżbieta Cieniawa
2002/2003 Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Jarosław Zdybel III etap 4h Marian Giermakowski
2001/2002 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Artur Blusiewicz wyróżnienie 4f Jerzy Mazurek
2001/2002 Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Kamil Czop laureat 4a Marian Giermakowski
2001/2002 Olimpiada Historyczna Kamil Czop laureat 4a Elżbieta Cieniawa
2001/2002 Olimpiada Matematyczna Jan Horabik finalista 4a Jacek Klisowski
2001/2002 Olimpiada Języka Niemieckiego Paweł Kosmulski laureat 3a Iwona Buczek
2001/2002 Olimpiada Języka Niemieckiego Andrzej Torój laureat 4e
2001/2002 Olimpiada Historyczna Andrzej Torój laureat 4e Marian Giermakowski
2001/2002 Olimpiada Matematyczna Jacek Tyburczyk finalista 3d Jacek Klisowski
2001/2002 Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Marek Urban III etap 3a Elżbieta Cieniawa
2001/2002 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Adriana Wolska finalistka 4b Jerzy Mazurek
2001/2002 Olimpiada Fizyczna Michał Zientkiewicz finalista 4a Marek Kudlicki
2000/2001 Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Religijnej Małgorzata Jabłońska finalistka 1b Barbara Słowińska
2000/2001 Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna Karol Kasprzyk finalista 3f Elżbieta Muszyńska
2000/2001 Olimpiada Języka Niemieckiego Paweł Kosmulski laureat 2a Iwona Buczek
2000/2001 Olimpiada Chemiczna Mateusz Michałek finalista 4a Elżbieta Krawczyk
2000/2001 Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Maciej Próchniak laureat 4a Marian Giermakowski
2000/2001 Olimpiada Matematyczna Maciej Próchniak finalista 4a Ryszard Kowal
1999/2000 Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie Współczesnym Piotr Antoszek finalista 4f Krzysztof Dulniak
1999/2000 Olimpiada Matematyczna Michał Borny wyróżnienie 4a Jacek Klisowski
1999/2000 Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Religijnej Bożena Fedor finalistka 2d ks. Piotr Nowak
1999/2000 Olimpiada Języka Niemieckiego Paweł Kosmulski laureat 1a Iwona Buczek
1999/2000 Olimpiada Chemiczna Mateusz Michałek finalista 3a Elżbieta Krawczyk
1999/2000 Olimpiada Matematyczna Maciej Próchniak finalista 3a Ryszard Kowal
1999/2000 Olimpiada Astronomiczna Joanna Sławińska III etap 4a
1999/2000 Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Monika Tarasińska finalistka 4d Izabela Sadowska
1999/2000 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Agata Zaleszczyk finalistka 4b Romualda Grabowiecka
1998/1999 Olimpiada Matematyczna Michał Borny finalista 3a Jacek Klisowski
1998/1999 Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Religijnej Anna Bosek finalistka 3e Mirosława Nowacka
1998/1999 Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Religijnej Sylwia Hawdziejuk finalistka 3a Mirosława Nowacka
1998/1999 Olimpiada Języka Angielskiego Marta Komsta laureatka 4b Danuta Marek
1998/1999 Olimpiada Języka Angielskiego Tomasz Korybski finalista 4b Danuta Marek
1998/1999 Olimpiada Języka Niemieckiego Michał Kosmulski laureat 4a Elżbieta Mrówczyńska
1998/1999 Olimpiada Geograficzna Aleksandra Łukasiewicz finalistka 3b Teresa Putek
1998/1999 Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Religijnej Edyta Muda finalistka 3e Mirosława Nowacka
1998/1999 Olimpiada Astronomiczna Joanna Sławińska III etap 3a
1998/1999 Olimpiada Języka Niemieckiego Katarzyna Szalak laureatka 4f
1997/1998 Olimpiada Biologiczna Paweł Grzechnik finalista 4e Grażyna Topolska
1997/1998 Olimpiada Biologiczna Tomasz Kamiński laureat 4e Grażyna Topolska
1997/1998 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Tomasz Kamiński finalista 4e Grażyna Topolska
1997/1998 Olimpiada Języka Angielskiego Tomasz Korybski finalista 3b Danuta Marek
1997/1998 Olimpiada Języka Niemieckiego Michał Kosmulski laureat 3a Elżbieta Mrówczyńska
1997/1998 Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Religijnej Justyna Oleszek finalistka 2c ks. Piotr Nowak
1997/1998 Olimpiada Języka Angielskiego Małgorzata Paprota laureatka 4b Małgorzata Piesiak
1997/1998 Olimpiada Biologiczna Paweł Procnal laureat 4e Grażyna Topolska
1997/1998 Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Paweł Procnal finalista 4e Grażyna Topolska
1996/1997 Olimpiada Języka Francuskiego Rafał Dębiński laureat 4b Marzanna Kędzierska
1996/1997 Olimpiada Języka Niemieckiego Aleksandra Golec finalistka 3a Ryszard Niewiadomy
1996/1997 Olimpiada Biologiczna Tomasz Kamiński finalista 3e Grażyna Topolska
1996/1997 Olimpiada Matematyczna Michał Klisowski finalista 3a Ryszard Kowal
1996/1997 Olimpiada Języka Francuskiego Monika Łakuta finalistka 4e Marzanna Kędzierska
1996/1997 Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Konrad Makarewicz finalista 4d Teresa Putek
1996/1997 Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie Współczesnym Michał Mazurek finalista 4c Marian Giermakowski
1996/1997 Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie Współczesnym Marta Michalczuk finalistka 4d Elżbieta Cieniawa
1996/1997 Olimpiada Języka Francuskiego Karolina Planda finalistka 4b Marzanna Kędzierska
1996/1997 Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia Paweł Procnal finalista 3e Grażyna Topolska
1996/1997 Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie Współczesnym Piotr Zarębski finalista 4d Elżbieta Cieniawa
1995/1996 Olimpiada Języka Francuskiego Rafał Dębiński finalista 3b Marzanna Kędzierska
1995/1996 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Sylwia Kowalczyk laureatka 3b Jerzy Mazurek
1995/1996 Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Krzysztof Łątka finalista 3d Teresa Putek
1995/1996 Olimpiada Matematyczna Tomasz Miernowski finalista 4a Jacek Klisowski
1995/1996 Olimpiada Historyczna Tomasz Piędzia finalista 3g Izabela Sadowska
1995/1996 Olimpiada Języka Angielskiego Karolina Planda finalistka 3b Beata Pelek
1995/1996 Olimpiada Języka Rosyjskiego Michał Polaszek finalista 4g Halina Falkowska
1994/1995 Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Artur Banach laureat 3a Teresa Putek
1994/1995 Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Krzysztof Belcarz laureat 4a Teresa Putek
1994/1995 Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Jakub Czerniak finalista 4a Teresa Putek
1994/1995 Olimpiada Języka Angielskiego Paweł Czochra finalista 4a Bożena Rudzka
1994/1995 Olimpiada Filozoficzna Zuzanna Gawrońska finalistka 3b Krzysztof Dulniak
1994/1995 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Tomasz Kacprzyk finalista 4a Andrzej Burdzanowski
1994/1995 Olimpiada Geograficzna Tomasz Kacprzyk finalista 4a Teresa Putek
1994/1995 Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Tomasz Kalinowski finalista 4a Teresa Putek
1994/1995 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Łukasz Konopa finalista 4b Jerzy Mazurek
1994/1995 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Sylwia Kowalczyk finalistka 2b Jerzy Mazurek
1994/1995 Olimpiada Fizyczna Marcin Mucha laureat 4a Joanna Matyjasek
1994/1995 Olimpiada Informatyczna Marcin Mucha laureat 4a Ryszard Kowal
1994/1995 Olimpiada Matematyczna Marcin Mucha finalista 4a Ryszard Kowal
1994/1995 Olimpiada Języka Angielskiego Sławomir Nowodworski laureat 3b Jolanta Czarniakowska-Filipek
1994/1995 Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie Współczesnym Krzysztof Pietruszewski laureat 4a Izabela Sadowska
1994/1995 Olimpiada Filozoficzna Monika Rysak finalistka 4a Izabela Sadowska
1994/1995 Olimpiada Geograficzna Joanna Sokołowska finalistka 4e Teresa Putek
1994/1995 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Danuta Szewczyk laureatka 4b Jerzy Mazurek
1994/1995 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Małgorzata Wójcik finalistka 4c Jerzy Mazurek
1993/1994 Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Krzysztof Belcarz laureat 3a Teresa Putek
1993/1994 Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie Współczesnym Maciej Jankiewicz laureat 4e Krzysztof Dulniak
1993/1994 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Tomasz Kacprzyk finalista 3a Andrzej Burdzanowski
1993/1994 Olimpiada Języka Angielskiego Małgorzata Klimaszewska finalistka 4d Beata Pelek
1993/1994 Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie Współczesnym Piotr Maksymiuk laureat 4b Krzysztof Dulniak
1993/1994 Olimpiada Filozoficzna Michał Mazurkiewicz finalista 3a Izabela Sadowska
1993/1994 Olimpiada Języka Francuskiego Agata Mikos laureatka 4d Marzanna Kędzierska
1993/1994 Olimpiada Fizyczna Marcin Mucha laureat 3a Joanna Matyjasek
1993/1994 Olimpiada Informatyczna Marcin Mucha laureat 3a Ryszard Kowal
1993/1994 Olimpiada Matematyczna Marcin Mucha laureat 3a Ryszard Kowal
1993/1994 Olimpiada Chemiczna Marcin Mucha finalista 3a Iwona Kosiuk
1993/1994 Olimpiada Geograficzna Maciej Musioł finalista 4g Teresa Putek
1993/1994 Olimpiada Wiedzy o Polsce i świecie Współczesnym Howard Poliński finalista 4b Krzysztof Dulniak
1993/1994 Olimpiada Języka Francuskiego Joanna Skwarek finalistka 4b Marzanna Kędzierska
1993/1994 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Danuta Szewczyk finalistka 3b Iwona Chrześcjan
1993/1994 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Michał Szkałuba finalista 4d Katarzyna Jóźwik
1993/1994 Olimpiada Geograficzna Rafał Wilczopolski finalista 4d Elżbieta Muszyńska
1992/1993 Olimpiada Biologiczna Adam Bab finalista 4f Jadwiga Chołopiak
1992/1993 Olimpiada Chemiczna Piotr Charytoniuk finalista 4c Iwona Kosiuk
1992/1993 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Agnieszka Deska finalistka 4d Andrzej Burdzanowski
1992/1993 Olimpiada Języka Rosyjskiego Katarzyna Frąk finalistka 4g Halina Falkowska
1992/1993 Olimpiada Języka Niemieckiego Krzysztof Lorenc finalista 4f Lucyna Krzysiak
1992/1993 Olimpiada Matematyczna Tomasz Miernowski finalista 1a Jacek Klisowski
1992/1993 Olimpiada Języka Francuskiego Agata Mikos finalistka 3d Marzanna Kędzierska
1992/1993 Olimpiada Biologiczna Anna Szewczyk finalistka 4e Marek Kunkiewicz
1992/1993 Olimpiada Artystyczna – sekcja muzyki Wojciech Trocewicz finalista 3b Janusz Nowosad
1992/1993 Olimpiada Języka Rosyjskiego Marta Urban finalistka 3b Grażyna Gruza
1992/1993 Olimpiada Biologiczna Marcin Zając finalista 4f Jadwiga Chołopiak
1991/1992 Olimpiada Języka Angielskiego Elżbieta Błazucka finalistka 4b Elżbieta Stanisławek
1991/1992 Olimpiada Języka Angielskiego Dorota Gibka finalistka 4f Bożena Rudzka
1991/1992 Olimpiada Artystyczna – sekcja muzyki Andrzej Jaworski finalista 3b Janusz Nowosad
1991/1992 Olimpiada Biologiczna Edyta Kosmala finalistka 4c Grażyna Topolska
1991/1992 Olimpiada Biologiczna Dorota Kuśmierczyk finalistka 4b Jadwiga Chołopiak
1991/1992 Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna Szczepan Makarski laureat 3e Teresa Putek
1991/1992 Olimpiada Matematyczna Anna Marciniak finalistka 3a Jerzy Miernowski
1991/1992 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Maciej Moszyński finalista 4c Iwona Chrześcjan
1991/1992 Olimpiada Języka Francuskiego Joanna Mroczkowska laureatka 4b Marzanna Kędzierska
1991/1992 Olimpiada Języka Rosyjskiego Howard Poliński finalista 2e Halina Falkowska
1991/1992 Olimpiada Języka Angielskiego Sebastian Rejak finalista 4b Elżbieta Stanisławek
1991/1992 Olimpiada Języka Francuskiego Sebastian Rejak finalista 4b Marzanna Kędzierska
1991/1992 Olimpiada Języka Francuskiego Bogna Siejak finalistka 4a Marzanna Kędzierska
1990/1991 Olimpiada Języka Angielskiego Magdalena Bucka finalistka 4a Bożena Rudzka
1990/1991 Olimpiada Geograficzna Krzysztof Gębal finalista 3a Daniela Skolimowska
1990/1991 Olimpiada Artystyczna – sekcja muzyki Andrzej Jaworski finalista 2b Janusz Nowosad
1990/1991 Olimpiada Biologiczna Anita Kalińska finalistka 4c Marek Kunkiewicz
1990/1991 Olimpiada Chemiczna Rafał Kalityński laureat 4a Stanisław Górzyński
1990/1991 Olimpiada Biologiczna Justyna Kłos finalistka 4e Jadwiga Chołopiak
1990/1991 Olimpiada Języka Rosyjskiego Anna Krukowska laureatka 3b Grażyna Gruza
1990/1991 Olimpiada Fizyczna Tomasz Krupa finalista 4a Marek Kudlicki
1990/1991 Olimpiada Matematyczna Tomasz Krupa finalista 4a Jacek Klisowski
1990/1991 Olimpiada Biologiczna Sylwia Lipiec finalistka 4e Jadwiga Chołopiak
1990/1991 Olimpiada Języka Angielskiego Izabela Majdan laureatka 3e Danuta Marek
1990/1991 Olimpiada Geograficzna Szczepan Makarski laureat 2e Daniela Skolimowska
1990/1991 Olimpiada Biologiczna Artur Niwiński laureat 4c Marek Kunkiewicz
1990/1991 Olimpiada Geograficzna Arkadiusz Pieczykolan finalista 3a Daniela Skolimowska
1990/1991 Olimpiada Fizyczna Mariusz Siomak laureat 4d Jerzy Cieniawa
1990/1991 Olimpiada Filozoficzna Magdalena Szarafin laureatka 2d Krzysztof Dulniak
1990/1991 Olimpiada Geograficzna Ewa Tylec finalistka 3a Daniela Skolimowska
1990/1991 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Marcin Wroński laureat 4f Katarzyna Jóźwik
1990/1991 Olimpiada Filozoficzna Marcin Wroński finalista 4f Krzysztof Dulniak
1990/1991 Olimpiada Języka Angielskiego Małgorzata Wyrzykowska finalistka 4b Danuta Marek
1989/1990 Olimpiada Języka Niemieckiego Aleksandra Biela laureatka 3d Lucyna Krzysiak
1989/1990 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Grzegorz Dyrka finalista 4e Iwona Chrześcjan
1989/1990 Olimpiada Chemiczna Rafał Kalityński laureat 3a Stanisław Górzyński
1989/1990 Olimpiada Języka Niemieckiego Magdalena Krawczyk wyróżnienie 4f Ryszard Niewiadomy
1989/1990 Olimpiada Matematyczna Tomasz Krupa finalista 3a Jacek Klisowski
1989/1990 Olimpiada Języka Niemieckiego Bartłomiej Kseniak finalista 4d Lucyna Krzysiak
1989/1990 Olimpiada Artystyczna – sekcja muzyki Beata Malec finalistka 4f Janusz Nowosad
1989/1990 Olimpiada Biologiczna Artur Niwiński laureat 3c Marek Kunkiewicz
1989/1990 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Artur Niwiński finalista 3c Marek Kunkiewicz
1989/1990 Olimpiada Języka Niemieckiego Jarosław Oleszczuk wyróżnienie 2a Lucyna Krzysiak
1989/1990 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Paweł Osemlak finalista 3e Jadwiga Chołopiak
1989/1990 Olimpiada Języka Angielskiego Magdalena Radomska finalistka 4b Małgorzata Piesiak
1989/1990 Olimpiada Geograficzna Piotr Rola finalista 2a Daniela Skolimowska
1989/1990 Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Monika Sobotka finalistka 4c Romualda Grabowiecka
1989/1990 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Monika Sobotka finalistka 4c Iwona Chrześcjan
1989/1990 Olimpiada Filozoficzna Magdalena Szarafin finalistka 1d Krzysztof Dulniak
1989/1990 Olimpiada Fizyczna Michał Wojtowicz finalista 3a Marek Kudlicki
1989/1990 Olimpiada Biologiczna Anetta Wrońska laureatka 4c Jadwiga Kaznowska
1988/1989 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Grzegorz Dyrka wyróżnienie 3e Iwona Chrześcjan
1988/1989 Olimpiada Geograficzna Jarosław Kuniewicz finalista 4a Daniela Skolimowska
1988/1989 Olimpiada Geograficzna Piotr Pikuta finalista 2a Elżbieta Muszyńska
1988/1989 Olimpiada Biologiczna Agnieszka Piszkiewicz finalistka 4f Marek Kunkiewicz
1988/1989 Olimpiada Języka Angielskiego Agnieszka Przychodzeń finalistka 4b Beata Pelek
1988/1989 Olimpiada Filozoficzna Paweł Sobieszewski finalista 4c Krzysztof Dulniak
1988/1989 Olimpiada Chemiczna Paweł Stępniewski finalista 4a Stanisław Górzyński
1988/1989 Olimpiada Biologiczna Monika Szewczyk laureatka 4f Marek Kunkiewicz
1988/1989 Olimpiada Biologiczna Ewa Uliczna finalistka 4f Marek Kunkiewicz
1988/1989 Olimpiada Chemiczna Marcin Wieczorski wyróżnienie 4a Stanisław Górzyński
1988/1989 Olimpiada Fizyczna Marcin Zygmunt laureat 4a Marek Kudlicki
1988/1989 Olimpiada Astronomiczna Marcin Zygmunt laureat 4a Marek Kudlicki
1988/1989 Olimpiada Matematyczna Marcin Zygmunt wyróżnienie 4a Jerzy Miernowski
1988/1989 Olimpiada Chemiczna Marcin Zygmunt finalista 4a Stanisław Górzyński
1987/1988 Olimpiada Języka Angielskiego Agnieszka Bartoszewska finalistka 4e Danuta Marek
1987/1988 Olimpiada Biologiczna Ludmiła Chołopiak laureatka 4f Jadwiga Chołopiak
1987/1988 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Agnieszka Rayss laureatka 4b Halina Mackiewicz
1987/1988 Olimpiada Biologiczna Dariusz Sagan finalista 4e Grażyna Topolska
1987/1988 Olimpiada Chemiczna Marcin Wieczorski finalista 3a Stanisław Górzyński
1987/1988 Olimpiada Matematyczna Marcin Zygmunt wyróżnienie 3a Jerzy Miernowski
1987/1988 Olimpiada Fizyczna Marcin Zygmunt finalista 3a Marek Kudlicki
1986/1987 Olimpiada Chemiczna Grzegorz Grudziński finalista 4a Stanisław Górzyński
1986/1987 Olimpiada Chemiczna Robert Jabłoński finalista 4a Stanisław Górzyński
1986/1987 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Agnieszka Jankowska finalistka 3b Halina Mackiewicz
1986/1987 Olimpiada Biologiczna Małgorzata Kochańska finalistka 4f Grażyna Topolska
1986/1987 Olimpiada Języka Angielskiego Dorota Modrzewska laureatka 4a Danuta Marek
1986/1987 Olimpiada Języka Angielskiego Paweł Niezbecki finalista 4a Danuta Marek
1986/1987 Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki Agnieszka Rayss finalistka 3b Halina Mackiewicz
1986/1987 Olimpiada Geograficzna Marcin Wieczorski finalista 2a Daniela Skolimowska
1986/1987 Olimpiada Chemiczna Marcin Wieczorski finalista 2a Stanisław Górzyński
1986/1987 Olimpiada Geograficzna Artur Zawisza finalista 3b Daniela Skolimowska
1986/1987 Olimpiada Języka Angielskiego Anna Ząbek finalistka 4a Danuta Marek
1986/1987 Olimpiada Matematyczna Marcin Zygmunt laureat 2a Jerzy Miernowski
1986/1987 Olimpiada Fizyczna Marcin Zygmunt finalista 2a Marek Kudlicki