Dla Kogo?

II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie serdecznie zaprasza uczniów 7 i 8 klasy szkoły podstawowej oraz uczniów klas 1-3 szkoły ponadpodstawowej na VII edycję Obozu Naukowego. Jeśli interesujesz się matematyką lub chemią oraz pragniesz spędzić intensywny tydzień pełen nauki i zabawy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Gdzie, kiedy i za ile?

Obozowa przygoda odbędzie się w malowniczym Janowie Lubelskim w terminie od 25 do 31 sierpnia 2024 roku.

Koszt obozu to 1300 zł (dl uczniów spoza II LO w Lublinie +23% vat).

Co Ciebie Czeka?

Codziennie przez sześć godzin będziesz miał okazję zgłębiać tajniki matematyki lub chemii poprzez pasjonujące zajęcia i rozwiązywanie zadań olimpijskich. To doskonała okazja do rozwijania umiejętności, zdobywania nowych doświadczeń i zawierania przyjaźni z innymi młodymi naukowcami.

Co Oferujemy?

-Zakwaterowanie i wyżywienie.

-Opiekę doświadczonych nauczycieli z II LO w Lublinie oraz specjalnych gości, którzy pomogą Ci w rozwijaniu umiejętności i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

– Zadania olimpijskie dostosowane do różnych poziomów trudności, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

– Zajęcia sportowe i rekreacyjne, które pozwolą Ci odpocząć po intensywnym dniu nauki.

Jak się Zgłosić?

Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz:

Wszelkie pytania dotyczące obozu należy kierować na adres: agnieszka.rak@lo2.lublin.eu.

Miejsca są ograniczone, dlatego nie zwlekaj z decyzją! Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja 2024 roku. Po tym terminie organizatorzy poinformują o zakwalifikowaniu się na listę uczestników. Uczniowie II LO w Lublinie oraz szkoły podstawowej mają pierwszeństwo.

Dołącz do naszej naukowej przygody i odkryj fascynujący świat matematyki i chemii razem z nami!