Zamoy wszystkim kojarzy się z ciężką nauką i tak jest, ale bardzo często w jego murach odbywają się ciekawe wydarzenia kulturalne.

Jedno z nich miało miejsce 15 marca br.  Samorząd Uczniowski zorganizował po dłuższej przerwie kolejną edycję „ Zamoy Movie Night”. Oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasze wspaniałe grono pedagogiczne ( Ewa Studzińska, Aleksandra Wróblewska, Elżbieta Śliwa, Magdalena Cios, Krzysztof Wąsowski, Dariusz Walkiewicz) , które poświęciło swój wolny czas, by impreza mogła się odbyć.

Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Liczba uczestników filmowego wieczoru zaskoczyła zarówno organizatorów jak i nauczycieli. Zjawiło się blisko 100 osób. Wśród wielu ciekawych propozycji filmowych każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W przerwie między seansami odbywały się konkursy, gry i zabawy, np. filmowe kalambury, które urozmaicały wieczór. Uczniowie zadbali także o dobre jedzenie, jak choćby pizza czy popcorn. Na pewno nikt się nie nudził i nie wyszedł zawiedziony. Samorząd już myśli nad powtórką tego wydarzenia w przyszłym roku szkolnym.