12 i 13 kwietnia odbyły się w naszej szkole finałowe etapy konkursów dla gimnazjalistów. Komisje konkursowe szczegółowo przeanalizowały prace finalistów i wyłoniły zwycięzców. Poniżej prezentujemy zwycięzców poszczególnych konkursów.

KONKURS BIOLOGICZNY:

I miejsce Alicja Maksymiuk – Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku,

II miejsce Klaudia Zadarnowska – Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie,

III miejsce Emilia Trojanowska – Gimnazjum  im. Jana Pawła II w Poniatowej.

KONKURS MATEMATYCZNO – FIZYCZNY:

I miejsce Alicja Maksymiuk – Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku,

II miejsce Piotr Zagraba – Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II w Lublinie,

III miejsce Paweł Zieliński – Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II w Lublinie.

KONKURS CHEMICZNY:

I miejsce Paweł Zieliński – Gimnazjum nr 15 im. Jana Pawła II w Lublinie,

II miejsce Justyna Osińska – Gimnazjum nr 3 im. prof. Mieczysława A. Krępa w Lublinie,

III miejsce Paweł Ostrowski – Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie,

III miejsce Paweł Koksanowicz – Gimnazjum nr 19 im. Józefa Czechowicza w Lublinie.

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

I miejsce – Paulina Demczuk – Gimnazjum nr 10 im. Księdza Jana Twardowskiego w Lublinie,

II miejsce – Martyna Iwaniec – Gimnazjum nr 10 im. Księdza Jana Twardowskiego w Lublinie,

III miejsce – Jarosław Zgierski – Gimnazjum nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy za zainteresowanie naszymi konkursami.

Finalistom serdecznie gratulujemy.

Zwycięzców zapraszamy 21 kwietnia o godzinie 13.00 na dzień  otwarty naszej szkoły gdzie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród na sali gimnastycznej.