Z przyjemnością informujemy, że do etapu regionalnego VIII edycji Ogólnopolskiego

Konkursu „TURBOLANDESKUNDE – DE SCHWEIZ. WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO” zakwalifikowali się następujący uczniowie:

1. Monika Basek (2e)

2. Magdalena Dzieciuch (2e)

3. Maja Jemielniak (2e)

Zwycięzczyniom etapu szkolnego konkursu, które jak w ubiegłym roku szkolnym osiągnęły najlepszy 77% wynik, serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

W etapie szkolnym wzięło udział 63 uczniów (21 zespołów) z naszej szkoły. To rekordowy wynik. Poziom zmagań konkursowych był bardzo wysoki, jednak zwycięzcami została tylko jedna drużyna, która będzie reprezentować naszą szkołę w etapie regionalnym.

Etap regionalny odbędzie 19 kwietnia 2024r. (piątek),

Wszystkim uczestnikom etapu szkolnego konkursu serdecznie gratulujemy i już teraz zachęcamy do lektury publikacji o Niemczech, która jak wynika z historii konkursu powinna w kolejnej edycji konkursu być krajem, który stanie się jego tematyką.

Wszystkim, którzy brali udział również w poprzednich edycjach konkursu, szczególnie dziękujemy i „Auf Wiedersehen im nächsten Jahr” 😊