W dniu 5 października Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Ewy Studzińskiej zorganizował spotkanie z uczestnikami wymiany młodzieżowej z Polski, Włoch i Macedonii.

Goście z fundacji podzielili się z uczniami Zamoya swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami z zakresu fotografii, oraz użycia ich w kontekście promowania siebie i swoich dokonań w socjal media.

W sali 606 zainteresowani mogli chłonąć wiedzę poprzez aktywne uczestnictwo w warsztatach portretowania, prezentacji nowoczesnych narzędzi używanych w socjal media oraz zajęciach artystycznych, jak również porozmawiać na temat międzynarodowego programu wymiany studenckiej Erasmus.

Spotkanie pozwoliło uczniom i uczennicom obcować z innymi kulturami, zyskać nową wiedzę i umiejętności związane z dobrym prezentowaniem się, które są tak niezbędne na dzisiejszym rynku pracy. Warsztaty prowadzone były w języku polskim i angielskim.

20181008_104707 20181006_204408