26 – tyle paczek przekazali szkolni koordynatorzy w ramach akcji Szlachetna Paczka. W naszym przedsięwzięciu wzięła udział cała społeczność szkolna oraz anonimowi darczyńcy. Wolontariuszom udało się zebrać 1750 zł, za które zostały zakupione ubrania oraz niezbędne wyposażenie domu. Oprócz tego uczniowie poszczególnych klas zakupili żywność, środki czystości, ubrania i wyposażenie do domu. Dzięki temu udało się zaspokoić wszystkie potrzeby Pana Pawła, dla którego paczka została przygotowana. Pomoc dla Pana Pawła to ok. 5 tys. zł.

Pan Paweł był bardzo wzruszony i meeega szczęśliwy.🙂❤️ Nie spodziewał się tylu darów i takiej ilości dobra, jaką otrzymał. Prosił by bardzo serdecznie podziękować całej społeczności szkolnej oraz życzyć wszystkim wesołych radosnych i szczęśliwych świąt, tak jak jego będą szczęśliwe dzięki Paczce.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i anonimowym darczyńcom a zwłaszcza uczennicy klasy 1F Ninie Kasperek, która była inicjatorem całego przedsięwzięcia. Oto krótka fotorelacja z przebiegu całej akcji.

Wolontariat szkolny

Razem zrobiliśmy dobro 🙂