REKRUTACJA NA OBÓZ NAUKOWY 2022 ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.

Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie naszym obozem. Niestety nie wszyscy zostali zakwalifikowani na obóz, dlatego powstała lista rezerwowa.

Informacja o zakwalifikowaniu na obóz lub zapisaniu na listę rezerwową zostanie wysłana mailowo do każdego zgłaszającego chęć uczestnictwa w obozie.

Poniżej przekazujemy informacje organizacyjne dotyczące obozu naukowego organizowanego w sierpniu 2022. Prosimy się z nimi zapoznać. W plikach do pobrania zamieszczamy ramowy plan obozu z zastrzeżeniem, że niektóre punkty programu mogą ulec drobnym modyfikacjom (zależnie od pogody i dostępności niektórych atrakcji).

Prosimy wszystkich zakwalifikowanych o:

1. Wpłatę zaliczki w wysokości 500 zł na konto nr: 80 1240 1503 1111 0010 0585  8508.

W tytule przelewu należy wpisać: Obóz Naukowy, nazwisko i imię uczestnika, szkoła.

Całkowity koszt obozu 1000 zł dla uczniów II LO w Lublinie, a dla uczniów spoza szkoły 1230 zł (1000 zł+Vat).

1. Wypełnienie  i podpisanie Karty kwalifikacyjnej uczestnika  oraz przekazanie jej do sekretariatu II Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie ( kartę można przynieść osobiście i zostawić w sekretariacie w czasie pracy sekretariatu lub wysłać pocztą tradycyjną na adres szkoły ) w terminie do 15 czerwca br. ( prosimy o wydruk dwustronny karty)
  2. Pobranie ze strony obozu Regulaminu obozu i przekazanie go podpisanego do sekretariatu II Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie ( regulamin można przynieść osobiście i zostawić w sekretariacie w czasie pracy sekretariatu lub wysłać pocztą tradycyjną na adres szkoły ) w terminie do 15 czerwca br.
  3. Wypełnienie i dostarczenie w dniu rozpoczęcia kierownikowi obozu  Oświadczenia rodziców o zdrowiu uczestnika obozu.

Po 15 czerwca 2022 r będzie miała miejsce rekrutacja uzupełniająca.

Podstawowe informacje o obozie:

Data: 21-27.08.2022 r.

Miejsce: Janów Lubelski. Zajęcia będą odbywały się w Liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim (www.liceum.fc.pl)

Zakwaterowanie: Internat przy Zespole Szkół Technicznych, 23-300 Janów Lubelski

W ramach Obozu organizatorzy zapewniają:

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
  • zakwaterowanie w pokojach 2,3,4-osobowych,
  • opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawczej,
  • materiały naukowe ( w tym np. zadania matematyczne i chemiczne do rozwiązania na poziomie podstawowym, zaawansowanym lub olimpijskim ),
  • wykłady z chemii i matematyki,
  • zajęcia sportowe i rekreacyjne,
  • dostęp do sieci lokalnej (komputer – laptop we własnym zakresie + przedłużacze).

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania obozu w każdej chwili, z przyczyn od niego niezależnych (np. w sytuacji nawrotu pandemii).

Pliki do pobrania: