Zapraszamy  uczniów naszej szkoły do udziału w X Wojewódzkim Konkursie Językowo- Plastycznym „Piękno Rosji”.

1.Każdy uczestnik Konkursu dostarcza jedną pracę plastyczną, która przedstawia komiks o Moskwie (wypowiedzi bohaterów komiksu muszą być napisane w języku rosyjskim).

2.Każda praca musi zawierać na odwrocie strony następujące informacje: imię i nazwisko ucznia, nazwę szkoły, jej adres wraz z numerem telefonu, klasę i tytuł pracy oraz imię i nazwisko opiekuna (nauczyciela).

3. Prace mogą być wykonane dowolną techniką (akwarele, pastele, węgiel, ołówek, tusz itp.) na kartonie dowolnego formatu.

Osoby zainteresowane konkursem proszone są do zgłaszanie się do p. Iwony Massalskiej (nauczyciel j.rosyjskiego).

Termin zgłaszania prac mija 21 października 2019 r.