Co i kiedy?

W dniach 20-26 sierpnia 2023 organizujemy VI Obóz Naukowy w Janowie Lubelskim.

Co robimy?

Każdego dnia przez sześć godzin (cztery godziny przed obiadem i dwie po obiedzie) rozwiązujemy zadania z matematyki lub chemii – ciekawe, konkursowe, olimpijskie. Zajęcia prowadzą nauczyciele II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie oraz zaproszeni goście. Od późnego popołudnia uczestniczymy w zajęciach rekreacyjnych – m. in. gramy w siatkówkę, chodzimy na spacery, wycieczki po okolicy itp. Wieczorami oglądamy filmy, gramy w planszówki, albo tańczymy na dyskotekach.

Co zapewniamy?

• Całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja).

• Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4- osobowych.

• Opiekę wykwalifikowanej kadry dydaktycznej i wychowawczej.

• Materiały naukowe (w tym np. zadania matematyczne i chemiczne do rozwiązania na poziomie podstawowym, zaawansowanym lub olimpijskim).

• Wykłady z chemii lub matematyki prowadzone przez nauczycieli z II Liceum

Ogólnokształcącego w Lublinie i zaproszonych gości.

• Zajęcia sportowe i rekreacyjne.

Dla kogo?

W obozie naukowym mogą uczestniczyć uczniowie liceum oraz szkoły podstawowej, którzy interesują się matematyką lub chemią.

Jaki jest koszt?

Koszt obozu to 1200 zł. (dla uczniów spoza II LO +23% VAT).

Jesteś zainteresowany?

Prześlij imię i nazwisko uczestnika, szkołę i klasę do której uczęszczasz oraz wybrany przedmiot (matematyka lub chemia) na adres: agnieszka.rak@lo2.lublin.eu

Ilość miejsc jest ograniczona!

Zgłoszenia osób chętnych przyjmowane są do 31 maja 2023 r. Po tym terminie organizator przekaże informacje o zakwalifikowaniu się lub nie na listę uczestników obozu. Pierwszeństwo mają uczniowie klas 8 szkoły podstawowej i uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie.