Nazwisko i imię Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Godziny Sala
Bednarczyk Iwona zajęcia rozwijające (Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej); DKE czwartek 8.50-9.35  006
Cieniawa Elżbieta zajęcia rozwijające wtorek 14.20-15.05 305
Cios Magdalena zajęcia rozwijające z biologii czwartek 13.30-14.55 305
Czarniakowska-Filipek Jolanta zajęcia przygotowujące do matury;

zajęcia rozwijające
środa

piątek
 7.15-8.00

8,00-8.45
509

013
Gajda Dorota kółko biologiczne i olimpijskie – kl. 1c środa 14.20-15.00 606
Idzikowski Tomasz zajęcia dla maturzystów rozwijające dla kl. I i II wtorek

piątek
13.30-14.15

14.20-15.05
205

205
Jakubiec Piotr   Kółko chemiczne  czwartek 15.00-16.30 405
Jaroszyńska Grażyna zajęcia dodatkowe dla maturzystów koło teatralne, zajęcia dla olimpijczyków poniedziałek

wg potrzeb
14.15-15.45

 
108

108, 104
Jóźwik Katarzyna

 
fakultety dla maturzystów

Koło teatralne

Koło polonistyczne
poniedziałek

środa

środa
14.15-16.00

15.05-16.30

9.40-11.20
 

114

 
Kędzierska Marzanna zajęcia przygotowujące do matury,

zajęcia rozwijające
poniedziałek

środa
7.10-7.55

7.10-7.55
408

408
Klimczak Małgorzata Kółko chemiczne poniedziałek 8.00-8.45 114/407
Kononowicz Piotr  zajęcia rozwijające z fizyki  poniedziałek  13.30-14.15  308
Kosiuk Iwona Fakultety 3e  wtorek  13.30-14.15  407
Kotuła Małgorzata Fakultety 3g

zajęcia rozwijające
czwartek

środa
13.30-14.15

7.15-8.00
307

014
Kowal Ryszard zajęcia z matematyki wtorek 14.20-15.05 204
Królikowska Renata  zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego  czwartek  14.20-15.10  210
Krupa Anna zajęcia z chemii środa 7.10-8.00 405
Krzywicka Agata zajęcia dodatkowe dla maturzystów czwartek

piątek
10.35-11.20

8.50-9.35
104
Kujawa Lucyna Fakultety dla maturzystów

Olimpiada Solidarności

Konkurs Polska Piastów
środa

czwartek

poniedziałek

 
8.00-8.45

8.00-8.45

14.15-15.00

 
016

104

016

 
Kunach Sławomir  Fakultety 3f  poniedziałek

piątek
 13.30-14.15

13.30-14.15
 104
Lewicka Beata  Koło psychologiczne  środa  14.00-15.00  214
Lipińska Barbara Koło olimpijskie poniedziałek 13.30-14.15 305
Łagowska Violetta  zajęcia wyrównawcze z matematyki – kl. 2e, 2f

zajęcia wyrównawcze z matematyki – kl. 1e, 1f
środa

piątek

czwartek
7.15-8.00

7.15-8.00

8.00-8.45
 013

408

408
Łazorczyk Mariusz zajęcia wyrównawcze dla kl. 3b, 3f poniedziałek

wtorek
7.15-8.00

 
213
Łukaszczyk Anna zajęcia dodatkowe dla maturzystów;
Koło olimpijskie
poniedziałek

czwartek

piątek
14.15-15.45

12.35-13.20

13.30-14.15
104
Maliszewska-Pokrzywa Anna Fakultety 3d

Olimpiada koło medialne
 środa

piątek
12.35-13.20

13.30-14.15
harcówka
Massalska Iwona zajęcia rozwijające z j. rosyjskiego; wtorek 15.10-15.55 509
Mazur Marcin Fakultety dla maturzystów środa 13.30-15.00 211
Meksuła Katarzyna  Fakultety rozwijające 3d wtorek

środa
14.15-15.45

14.15-15.00
307
Miśkiewicz Emilia zajęcia rozwijające dla kl. 2b, 3c poniedziałek

czwartek
8.00-8.45

7.15-8.00
407
Mrówczyńska-Piegza Elżbieta zajęcia rozwijające dla kl. 3g, 3f, zajęcia wyrównawcze środa 14.30-15.05

12.35-13.20
306
Obszyńska Małgorzata zajęcia rozwijające dla kl. 1a, 2h poniedziałek

czwartek
7.15-8.00

15.05-15.50
308
Paszkowska Joanna Fakultety dla maturzystów

przygotowanie do olimpiady
poniedziałek

czwartek
14.15-16.00

13.30-15.00
007
Pelek Beata Konsultacje dla klas III  czwartek  8.00-8.45  510
Pikuła Joanna  zajęcia rozwijające poniedziałek  8.00-8.45  104
Pilch Krzysztof
Rachwał Lidia zajęcia przygotowujące do olimpiad piątek  13.20-14.05  503
Rak Agnieszka Fakultety z matematyki PR

PP

zajęcia rozwijające
poniedziałek

piątek

piątek
13.20-14.15

12.25-13.20

13.20-14.15
 208

 
Rudzka Bożena  zaj. dodatkowe: 3f, gr 2

zaj. dodatkowe: 3h, gr 2
 czwartek

piątek
 8.00-8.45

13.30-14.15
 210

210
Sidor Łukasz  zajęcia przygotowujące do olimpiad i konkursów; koło religijne  piątek  8.00-8.45  014
Skowrońska Anna
Skórska-Wicha Justyna Koło biblioteczne czwartek  8.50-9.50  006
Słowińska Barbara  zajęcia przygotowujące do olimpiad i konkursów; zajęcia rozwijające z religii  środa/czwartek  15.05-16.00  014
Stolecka Teresa






zajęcia dla maturzystów zajęcia rozwijające dla kl. 1h

 czwartek

środa
14.20-15.058.00-8.45  308

210
Studzińska Ewa
Sugier Monika zajęcia przygotowujące do olimpiad i konkursów  wtorek  14.15-15.05  006
Szczerbińska-Budzyńska Beata zajęcia  z historii sztuki wtorek  14.20-15.55  710/114
Topolska Grażyna zajęcia rozwijające z biologii,

Fakultety dla 3c w miarę potrzeb
piątek

czwartek
7.15-8.00

7.15-8.00
606
Trąbska Agnieszka  Przygotowanie do matury 3b środa 7.15-8.00 014
Wąsowski Krzysztof
Wierucki Grzegorz zajęcia rozwijające

Fakultety dla kl. 3a
pn-piątek

śr-piątek
7..15-8.00

13.20-14.15
311

311
Wróblewska Aleksandra
Voloshyna Alina  zajęcia dla kl. 1

zajęcia olimpijskie
środa

poniedziałek
14.20-15.05

13.30-14.15
Żuk Magdalena zajęcia dodatkowe dla maturzystów zajęcia rozwijające dla kl. 1b  wtorek

piątek
13.30-14.15

8.50-9.35
 114/108