Terminy zajęć dodatkowych w II semestrze roku szkolnego 2018/2019

Terminy zajęć dodatkowych dla uczniów w II semestrze roku szkolnego 2018/2019

Nazwisko i imię Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Godziny Sala
Bednarczyk Iwona zajęcia rozwijające (Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej); DKE czwartek 8.50-9.35  006
Cieniawa Elżbieta zajęcia rozwijające wtorek 14.20-15.05 305
Cios Magdalena zajęcia rozwijające z biologii czwartek 13.30-14.55 305
Czarniakowska-Filipek Jolanta zajęcia przygotowujące do matury;

zajęcia rozwijające

środa

piątek

 7.15-8.00

8,00-8.45

509

013

Gajda Dorota kółko biologiczne i olimpijskie – kl. 1c środa 14.20-15.00 606
Idzikowski Tomasz zajęcia dla maturzystów rozwijające dla kl. I i II wtorek

piątek

13.30-14.15

14.20-15.05

205

205

Jakubiec Piotr   Kółko chemiczne  czwartek 15.00-16.30 405
Jaroszyńska Grażyna zajęcia dodatkowe dla maturzystów koło teatralne, zajęcia dla olimpijczyków poniedziałek

wg potrzeb

14.15-15.45

 

108

108, 104

Jóźwik Katarzyna

 

fakultety dla maturzystów

Koło teatralne

Koło polonistyczne

poniedziałek

środa

środa

14.15-16.00

15.05-16.30

9.40-11.20

 

114

 

Kędzierska Marzanna zajęcia przygotowujące do matury,

zajęcia rozwijające

poniedziałek

środa

7.10-7.55

7.10-7.55

408

408

Klimczak Małgorzata Kółko chemiczne poniedziałek 8.00-8.45 114/407
Kononowicz Piotr  zajęcia rozwijające z fizyki  poniedziałek  13.30-14.15  308
Kosiuk Iwona Fakultety 3e  wtorek  13.30-14.15  407
Kotuła Małgorzata Fakultety 3g

zajęcia rozwijające

czwartek

środa

13.30-14.15

7.15-8.00

307

014

Kowal Ryszard zajęcia z matematyki wtorek 14.20-15.05 204
Królikowska Renata  zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego  czwartek  14.20-15.10  210
Krupa Anna zajęcia z chemii środa 7.10-8.00 405
Krzywicka Agata zajęcia dodatkowe dla maturzystów czwartek

piątek

10.35-11.20

8.50-9.35

104
Kujawa Lucyna Fakultety dla maturzystów

Olimpiada Solidarności

Konkurs Polska Piastów

środa

czwartek

poniedziałek

 

8.00-8.45

8.00-8.45

14.15-15.00

 

016

104

016

 

Kunach Sławomir  Fakultety 3f  poniedziałek

piątek

 13.30-14.15

13.30-14.15

 104
Lewicka Beata  Koło psychologiczne  środa  14.00-15.00  214
Lipińska Barbara Koło olimpijskie poniedziałek 13.30-14.15 305
Łagowska Violetta  zajęcia wyrównawcze z matematyki – kl. 2e, 2f

zajęcia wyrównawcze z matematyki – kl. 1e, 1f

środa

piątek

czwartek

7.15-8.00

7.15-8.00

8.00-8.45

 013

408

408

Łazorczyk Mariusz zajęcia wyrównawcze dla kl. 3b, 3f poniedziałek

wtorek

7.15-8.00

 

213
Łukaszczyk Anna zajęcia dodatkowe dla maturzystów;
Koło olimpijskie
poniedziałek

czwartek

piątek

14.15-15.45

12.35-13.20

13.30-14.15

104
Maliszewska-Pokrzywa Anna Fakultety 3d

Olimpiada koło medialne

 środa

piątek

12.35-13.20

13.30-14.15

harcówka
Massalska Iwona zajęcia rozwijające z j. rosyjskiego; wtorek 15.10-15.55 509
Mazur Marcin Fakultety dla maturzystów środa 13.30-15.00 211
Meksuła Katarzyna  Fakultety rozwijające 3d wtorek

środa

14.15-15.45

14.15-15.00

307
Miśkiewicz Emilia zajęcia rozwijające dla kl. 2b, 3c poniedziałek

czwartek

8.00-8.45

7.15-8.00

407
Mrówczyńska-Piegza Elżbieta zajęcia rozwijające dla kl. 3g, 3f, zajęcia wyrównawcze środa 14.30-15.05

12.35-13.20

306
Obszyńska Małgorzata zajęcia rozwijające dla kl. 1a, 2h poniedziałek

czwartek

7.15-8.00

15.05-15.50

308
Paszkowska Joanna Fakultety dla maturzystów

przygotowanie do olimpiady

poniedziałek

czwartek

14.15-16.00

13.30-15.00

007
Pelek Beata Konsultacje dla klas III  czwartek  8.00-8.45  510
Pikuła Joanna  zajęcia rozwijające poniedziałek  8.00-8.45  104
Pilch Krzysztof
Rachwał Lidia zajęcia przygotowujące do olimpiad piątek  13.20-14.05  503
Rak Agnieszka Fakultety z matematyki PR

PP

zajęcia rozwijające

poniedziałek

piątek

piątek

13.20-14.15

12.25-13.20

13.20-14.15

 208

 

Rudzka Bożena  zaj. dodatkowe: 3f, gr 2

zaj. dodatkowe: 3h, gr 2

 czwartek

piątek

 8.00-8.45

13.30-14.15

 210

210

Sidor Łukasz  zajęcia przygotowujące do olimpiad i konkursów; koło religijne  piątek  8.00-8.45  014
Skowrońska Anna
Skórska-Wicha Justyna Koło biblioteczne czwartek  8.50-9.50  006
Słowińska Barbara  zajęcia przygotowujące do olimpiad i konkursów; zajęcia rozwijające z religii  środa/czwartek  15.05-16.00  014
Stolecka Teresa
zajęcia dla maturzystów zajęcia rozwijające dla kl. 1h
 czwartek

środa

14.20-15.058.00-8.45  308

210

Studzińska Ewa
Sugier Monika zajęcia przygotowujące do olimpiad i konkursów  wtorek  14.15-15.05  006
Szczerbińska-Budzyńska Beata zajęcia  z historii sztuki wtorek  14.20-15.55  710/114
Topolska Grażyna zajęcia rozwijające z biologii,

Fakultety dla 3c w miarę potrzeb

piątek

czwartek

7.15-8.00

7.15-8.00

606
Trąbska Agnieszka  Przygotowanie do matury 3b środa 7.15-8.00 014
Wąsowski Krzysztof
Wierucki Grzegorz zajęcia rozwijające

Fakultety dla kl. 3a

pn-piątek

śr-piątek

7..15-8.00

13.20-14.15

311

311

Wróblewska Aleksandra
Voloshyna Alina  zajęcia dla kl. 1

zajęcia olimpijskie

środa

poniedziałek

14.20-15.05

13.30-14.15

Żuk Magdalena zajęcia dodatkowe dla maturzystów zajęcia rozwijające dla kl. 1b  wtorek

piątek

13.30-14.15

8.50-9.35

 114/108