W dniu 15 czerwca 2018 r., z okazji obchodzonego w trzecim tygodniu czerwca Święta Wolnych Książek uczennice klasy 1 e oraz uczennica klasy 2 f wzięły udział w spotkaniu z dziećmi z Przedszkola nr 75 w Lublinie, ul. Żelazowej Woli 24. Spotkanie to miało na celu przekazanie przedszkolakom książek zebranych w wyniku akcji charytatywnej   Podaruj niepotrzebnym książkom nowy dom. Uczennice nie tylko przekazały książki, ale także czytały młodszym kolegom i koleżankom, bawiły się z nimi, opowiadały o szkole i miło spędziły czas. Dziękujemy bardzo tym uczniom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w przeprowadzoną w kwietniu akcję Podaruj niepotrzebnym książkom nowy dom. Udało nam się zebrać kilkadziesiąt książek dla dzieci, które trafiły w żądne wiedzy rączki, a nie na wysypisku lub do składu makulatury.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i udziału w naszej akcji w przyszłym roku.