Dnia 7.03.2019 gościliśmy w naszej szkole Panią Kamilę Jóźwik. Pani Kamila jest absolwentką Zamoy’a, ukończyła biotechnologię na Uniwersytecie Warszawskim, doktorat z nauk biotechnologicznych zrobiła na najlepszym uniwersytecie w Europie, czyli Cambridge, a teraz pracę naukową wykonuje na najlepszym uniwersytecie na świecie w tej dziedzinie, czyli  Massachusetts Institute of Technology. Podczas spotkania z uczniami klas drugich biol-chem, pani Kamila Jóźwik opowiedziała nam o swojej drodze zawodowej oraz o tym czym teraz się zajmuje. Tematem jej pracy badawczej jest modelowanie reprezentacji obiektów wizualnych w mózgu małp, przy użyciu głębokich sieci neuronowych. Dziękujemy serdecznie za przyjęcie zaproszenia oraz ciekawe i inspirujące spotkanie.