Drodzy Maturzyści

To ostatni dzień kiedy jesteście uczniami naszej szkoły. Chcielibyśmy w imieniu wszystkich uczniów podziękować za te lata, które mogliśmy spędzać razem z Wami w murach tej szkoły. Wszystkie chwile i wspomnienia z Wami związane zostaną w pamięci na długo. Zaraziliście nas swoimi pasjami, talentami, zaangażowaniem w działalność kulturalną, charytatywną, społeczną, wychodziliście z szeregiem inicjatyw na rzecz szkoły i ludzi. Zapisaliście się w historii tej szkoły a ona w historii Waszego życia. Mamy nadzieję, że dobrze będziecie wspominać nie tylko nas uczniów ale również pedagogów i wszystkich pracowników naszej szkoły. Podsumowując, życzymy Wam wszystkim spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi i dojścia do zamierzonego celu. Jesteście młodzi, więc korzystajcie z tego jak najwięcej!
W imieniu społeczności uczniowskiej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego