Podsumowanie akcji, która miała miejsce ostatnio w naszej szkole.

Podczas kiermaszu, który odbył się w dniach 12- 13 grudnia udało się nam zebrać aż 333 zł. Cały dochód z kiermaszu przekazaliśmy na rzecz warsztatów terapeutycznych „Zabawolandia”, które odbywają się w Klinice Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Ponadto podczas zbiórki, która miała miejsce w dniach 28 listopada – 10 grudnia 2016 roku zebraliśmy mnóstwo materiałów potrzebnych do pracy podczas tych warsztatów m.in. farby, wstążki, kredki, flamastry itd.

W dniu 13 grudnia 2016 roku po lekcjach, zebraną kwotę oraz materiały przekazaliśmy Pani Monice prowadzącej „Zabawolandię”. Nie kryła ona wzruszenia i za moim pośrednictwem chciałaby Wam bardzo wszystkim podziękować za okazaną życzliwość i ofiarność.

Więcej możecie obejrzeć również pod adresem warsztatów

Drodzy nauczyciele, koledzy i koleżanki dzięki Wam wywołaliśmy  uśmiech na niejednej twarzy chorego dziecka.

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc i liczymy, że przy kolejnej akcji również okażecie dobre serce, które drzemie w każdym z nas oraz w całej społeczności z Zamoya.

Gabriela Wachowska klasa II b