W dniu 13 kwietnia 2016 r. podczas uroczystych obchodów 110- lecia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, została podpisana umowa o rozpoczęciu współpracy pomiędzy SGH a naszą szkołą, dotycząca realizacji projektu „Klasa akademicka SGH”.

Z ponad 100 szkół, które aplikowały do współpracy w tym projekcie, to właśnie „Zamoy” został wybrany do grona 45 szkół, które będą go realizowały w kolejnym roku szkolnym. Nawiązanie współpracy z jedną z najlepszych uczelni wyższych w kraju, pozwoli na podjęcie działań edukacyjnych skierowanych do uczniów naszej szkoły, którzy swoją dalszą karierę zawodową pragną związać z ekonomią, finansami i zarządzaniem.

Patronatem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie została objęta klasa o profilu matematyczno-geograficznym z językiem angielskim. W imieniu Pani Małgorzaty Klimczak dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie, umowę podpisała koordynator projektu – pani Małgorzata Kotuła.

Więcej o projekcie tutaj.

IMG_5621(1)IMG_5618IMG_5607