olimpiada wiedzy o mediach logoPrzyszli Dziennikarze, Ludzie Pióra, Pasjonaci,Wszechstronni Erudyci i Wy,
którzy jeszcze nie wiecie czym będziecie się zajmować w przyszłości do 13 października można zgłaszać swój udział w Olimpiadzie Wiedzy o Mediach.
Organizatorzy Olimpiady dla finalistów przygotowali aż 48 indeksów na uczelnie wyższe oraz cenne nagrody rzeczowe.
Po dokonaniu rejestracji macie czas do 24 listopada, żeby napisać esej, stworzyć film, fotoreportaż lub fotokast na jeden z tematów:
1. Swój i obcy – jak przedstawiać inne religie i kultury w mediach?
2. Odpowiedzialność za słowo.
3. Internet jako źródło (dez)informacji.
4. Etyka i rzetelność w pracy dziennikarza.
5. Reklama – manipulacja czy zachęta?
A potem sprawdzicie swoje umiejętności i wiedzę podczas testu na etapie okręgowym i na etapie centralnym.
Ubiegłoroczny sukces Maćka Kulbaki z klasy 2f, stwarza możliwość skonsultowania wątpliwości u źródła. Maciek zadeklarował, że chętnie będzie służył zdobytym doświadczeniem.

Formularz rejestracyjny znajdziecie TUTAJ
Pytania i wątpliwości możecie kierować do Waszych polonistek.