W dniach 18-24 sierpnia 2019 r. II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie organizuje obóz naukowy chemiczno-matematyczny.

Miejsce: Janów Lubelski. Zajęcia będą odbywały się w Liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim (www.liceum.fc.pl)

Zakwaterowanie: Internat przy Zespole Szkół Technicznych, 23-300 Janów Lubelski

Kierownik warsztatów: Marcin Mazur (marcin.mazur@lo2.lublin.eu)

W obozie naukowym mogą uczestniczyć uczniowie liceum, gimnazjum oraz szkoły podstawowej, którzy interesują się matematyką i chemią. Zajęcia będą prowadzili nauczyciele II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie. Będzie możliwość wybrania grupy matematycznej lub chemicznej o różnym poziomie. Podczas obozu będzie możliwość bezpośredniego kontaktu z finalistami olimpiady chemicznej i praca z nimi.

W ramach Obozu organizatorzy zapewniają:

• całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
  • zakwaterowanie w pokojach 2,3,4-osobowych,
  • opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawczej,
  • materiały naukowe ( w tym np. zadania matematyczne i chemiczne do rozwiązania na poziomie podstawowym, zaawansowanym lub olimpijskim ),
  • wykłady z chemii i matematyki,
  • zajęcia sportowe i rekreacyjne,
  • dostęp do sieci lokalnej (komputer – laptop we własnym zakresie + przedłużacze).

Warunki udziału:

1. Uczestnikami mogą być uczniowie klas trzecich gimnazjum, klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej i uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie.
  2. Zgłoszenie chęci udziału należy przesłać e-mailem na adres marcin.mazur@lo2.lublin.eu
  3. W treści prosimy podać imię, nazwisko oraz nazwę szkoły.
  4. Wypełnienie i dostarczenie podpisanej karty kwalifikacyjnej uczestnika w terminie do 31 maja br.  do pok. 111 w godz. 9.00 -14.00.
  5. Dokonanie do dnia 31 maja br. wpłaty zaliczki w wysokości 300 zł na podany niżej numer konta.
  6. Całkowity koszt obozu wyniesie maksymalnie 750 zł. (osoby spoza II Liceum w Lublinie 922,50 zł. ).

Numer konta: 80 1240 1503 1111 0010 0585  8508

w tytule przelewu należy wpisać: Obóz Naukowy, nazwisko i imię uczestnika, szkoła.

0001s0002s 0003s