Imię i nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia Godzina Sala
Bednarczyk Iwona pon. – pt. w ramach godzin pracy 006
Cieniawa Elżbieta środa 10.45-11.20 313
Cios Magdalena wtorek 9.30 -10.15 105
Czarniakowska-Filipek Jolanta czwartek 10.35-11.20 105
Czyż Gabriela  w ramach godzin pracy 14.30-16.45 007
Gajda Dorota w ramach dyżuru dyrektorskiego
Idzikowski Tomasz  piątek 8.00-8.45 205
Jakubiec Piotr  czwartek 16.00-16.45  405
Jaroszyńska Grażyna wtorek 10.35-11.20 105
Jóźwik Katarzyna piątek 8.50-9.35 104
Kędzierska Marzanna poniedziałek 10.35-11.20 105
Klimczak Małgorzata w ramach dyżuru dyrektorskiego
Kononowicz Piotr środa 9.35-10.05 309
Kosiuk Iwona środa, czwartek  14.00-15.10  112
Kotuła Małgorzata środa 9.40-10.25 105
Kowal Ryszard  czwartek  8.50-9.35  105
Królikowska Renata środa 11.40-12.25 105
Krupa Anna wtorek  9.40-10.25  406
Krzywicka Agata  środa  10.35-11.20  105
Kujawa Lucyna  piątek 9.40-10.25  016
Kunach SŁawomir wtorek 14.20-15.05 016
Leonowicz Ewa wtorek 13.30-14.15  105
Lewicka Beata w ramach dyżuru pedagoga 214
Lipińska Barbara czwartek 9.40-10.25 105
Lorenc-Wawruch Emilia
Łagowska Violetta  wtorek  12.35-13.20 207
Łazorczyk Mariusz poniedziałek 10.35-11.20  105
Łukaszczyk Anna czwartek 11.40-12.25 105
Maliszewska-Pokrzywa Anna  czwartek 9.40-10.25 104
Massalska Iwona wtorek 11.40-12.25 105
Mazur Marcin  czwartek 12.30-13.30 105
Meksuła Katarzyna środa 9.40-10.25 105
Miśkiewicz Emilia środa 10.25-11.20 406
Mrówczyńska-Piegza Elżbieta  poniedziałek 9.35-10.25  105
Obszyńska Małgorzata środa 9.35-10.25 309
Paszkowska Joanna poniedziałek 12.35-13.20 105
Pelek Beata czwartek  11.40-12.25 105
Pikuła Joanna wtorek 9.40-10.25 105
Pilch Krzysztof  wtorek  12.35-13.20  105
Rachwał Lidia wtorek 10.35-11.20 105
Rak Agnieszka czwartek 10.35-11.20 105
Rudzka Bożena  poniedziałek  12.35-13.20  105
Sidor Łukasz  czwartek  8.50-9.35  105
Skowrońska Anna czwartek 9.40-10.25 504
 Skórska-Wicha Justyna w godzinach pracy w bibliotece 006
Słowińska Barbara  środa  9.40-10.25  105
Stolecka Teresa poniedziałek 9.40-10.25 105
Studzińska Ewa piątek 10.35 – 11.20 105
Sugier Monika wtorek 14.20-15.05 006
Szczerbińska-Budzyńska Beata poniedziałek 11.40-12.25 105
Śliwa Elżbieta  wtorek  8.40-10.25  105
Topolska Grażyna czwartek 10.35-11.20 105
Trąbska Agnieszka wtorek 12.35-13.20 105
Walkiewicz Dariusz  piątek  12.40-13.30  504
Wąsowski Krzysztof środa 12.40-13.30 504
Wierucki Grzegorz piątek 9.40-10.25 105
Wróblewska Aleksandra wtorek 10.35-11.20 504
Voloshyna Alina wtorek 10.35-11.20 105
Żuk Magdalena środa 13.30-14.00 105