Drodzy Kandydaci, od 17 maja możecie dokonać elektronicznej rejestracji, wybrać szkołę oraz profil klasy, w której pragniecie kontynuować naukę.

Aby pomóc Wam w podjęciu decyzji, zapraszamy do odwiedzania strony internetowej i Facebooka Zamoya, gdzie do końca roku szkolnego będą pojawiać się materiały, które ukażą Wam życie Naszej Szkoły.

W tych dniach uruchomimy także dwa adresy e-mailowe, pod którymi uzyskacie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące szkoły, profili klas oraz rekrutacji.

Pod adresem rekrutacja@lo2.lublin.eu na Wasze pytania odpowiadać będą nauczyciele – przedstawiciele Komisji Rekrutacyjnej.

Pod adresem rekrutacja_su@lo2.lublin.eu na Wasze pytania odpowiadać będą uczniowie – przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.