Gala finałowa projektu “Błogosławiony ksiądz Kazimierz Gostyński – twórca naszej szkoły”

Serdecznie zapraszamy laureatów konkursów wraz z opiekunami naukowymi na galę finałową przedsięwzięcia: „Błogosławiony ksiądz Kazimierz Gostyński – twórca naszej szkoły. Projekt edukacyjny w 80. rocznicę śmierci”. Uroczystość odbędzie się 27 kwietnia 2022 roku o godzinie 12.00 w budynku szkoły przy ul. Ogrodowej 16.

Laureaci Konkursu Literackiego im. ks. Kazimierza Gostyńskiego:

Izabela Wolanin, Weronika Walczak, Martyna Ufniarz, Michał A. Chojecki, Aleksandra Masiąg,

Antonina Karwat, Emilia Mikita, Aleksandra Gołębiowska, Julia Sobuś, Klaudia Drozd, Angelika Soból.

Laureaci Konkursu Plastycznego im. ks. Kazimierza Gostyńskiego:

Aleksandra Jankowska, Milena Chmiel, Kacper Bączkowski, Aleksandra Sławińska, Julia Czylej, Julia Stanek, Julia Maj, Kaja Rowińska, Martyna Ufniarz.

Laureaci Konkursu Wiedzy o Błogosławionym Księdzu Gostyńskim:

Patrycja Buczak, Zuzanna Kochaj, Jagoda Buczek, Aniela Paszkowska, Małgorzata Rybak i Izabela Nowaczyńska.

Zwycięscy Gry Miejskiej „Spacer z księdzem Gostyńskim”:

Tobiasz Walkiewicz, Mateusz Grajewski, Radosław Sobota i Bartosz Biały.

Autor zwycięskiego projektu na plakat promujący konkurs literacki, a także twórca zaproszeń, dyplomów i podziękowań: Kamil Cios.