W dniu 16-go listopada miało miejsce spotkanie zatytułowane: „Będąc starszym i młodszym lekarzem”. Bohaterami spotkania byli panowie Jacek Koziejowski i Jakub Kosikowski, absolwenci Zamoya, lekarze. Zgromadzeni na sali gimnastycznej uczniowie klas biologiczno-chemicznych wysłuchali wspomnień z czasów szkolnych naszych gości oraz opowieści o cieniach i blaskach zawodu lekarza. Szczególnie interesująca wydaje się polemika, która wywiązała się między panami, dysponując odmiennymi doświadczeniami, nasi goście komentowali sytuację osób, które współcześnie wybierają się na studia medyczne, a następnie decydują się wykonywać ten trudny i odpowiedzialny zawód. Spotkanie poruszyło zgromadzonych uczniów i skłoniło do wielu interesujących dyskusji. Społeczności Zamoya pozostaje wyrazić dumę i satysfakcję z powodu faktu, że po latach w nasze mury wracają absolwenci, którzy mogą poszczycić się ciekawym i bogatym dorobkiem zawodowym. Naszym miłym gościom serdecznie dziękujemy.

W ramach spotkania panu Jackowi Koziejowskiemu zostały także wręczone podziękowania za książki, które Państwo Koziejowscy ofiarowali naszej bibliotece.