humanistaJuż 12 czerwca od godz. 14.30 na ulicy Ogrodowej przed Zamoyem będzie się można przekonać jaki potencjał drzemie w HUMANISTACH. Głównym celem i tematem projektu uczniów z klasy 1F jest zniesienie narastającego od lat stereotypu dzisiejszego humanisty jako osoby bez pasji, wybierającej ten kierunek kształcenia ze względu na brak innych uzdolnień.

Podczas wspólnego spotkania będzie miała miejsce prezentacja pasji, zainteresowań i działań mających służyć ukazaniu prawdziwego potencjału humanistów oraz tego kim są.

Zapraszamy wszystkich humanistów, tych z profilu i tych z potrzeby serca, do włączenia się w przygotowanie tego działania.

Artyści, aktorzy, muzycy, plastycy, pisarze, językowcy, filmowcy, prawnicy, historycy zgłaszajcie się do uczniów z klasy IF, wspólnie stwórzmy humanistyczny deptak przy Ogrodowej.

Wszystkich natomiast zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk, zapraszamy na słodkie co nieco i do wspólnej refleksji nad potrzebą szeroko rozumianego humanizmu we współczesnym świecie.