Czas na podsumowanie szlachetnej akcji „Twoja krew – moje życie”, która miała miejsce w naszej szkole, zorganizowanej we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

W ostatnich dniach listopada uczniowie III klas uczestnicząc w prelekcjach prowadzonych przez p.  Magdalenę Cios oraz pracowników RCKiK mogli dowiedzieć się jak cennym darem jest krew i podjąć odważną decyzję o oddaniu swojej krwi.

Serdecznie dziękujemy  wszystkim osobom, które to uczyniły !  Z radością i dumą informujemy, iż blisko 45 osób odpowiedziało na apel i tym samym stało się Honorowymi Dawcami Krwi.

Koordynatorami akcji była p. Magdalena Cios, p. Anna Łukaszczyk, p. Magdalena Żuk oraz Gabriela Wachowska, uczennica klasy II d.