Spotkanie Prezydenta Miasta Lublin z laureatami i finalistami ogólnopolskich olimpiad, turniejów i konkursów ze szkół ponadgimnazjalnych.

13 czerwca 2018 r. w siedzibie Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II odbyło się spotkanie Pana dr Krzysztofa Żuka – Prezydenta Miasta Lublin z laureatami i finalistami ogólnopolskich olimpiad, turniejów i konkursów ze szkół ponadgimnazjalnych.

Tegorocznym zwycięzcom zostały wręczone nagrody książkowe i dyplomy, natomiast szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy Prezydenta Miasta za wybitne osiągnięcia dydaktyczne uczniów w roku szkolnym 2017/2018. Zgodnie z zapisami uchwały Rady Miasta Lublin, uczniowie biorący udział w zawodach stopnia międzynarodowego olimpiady oraz laureaci zawodów stopnia centralnego olimpiady otrzymali jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Lublin .

Trzem szkołom publicznym z największą liczbą tytułów laureata i finalisty – a są to I LO, III LO i II LO – zostały ponadto wręczone puchary Prezydenta Miasta Lublin.

Wśród naszych uczniów aż trzy tytuły uzyskał Bartosz Domański a po dwa Andrzej Litkowski, Aleksandra Tadewicz, Zofia Matczuk i Przemysław Wąsik.

Wszystkim nagrodzonym uczniom oraz ich nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !DSC_0170

DSC_0220 (1)