Koledzy i koleżanki, jestem ogromnie szczęśliwa i bardzo dumna, że tak wielu z was odpowiedziało na mój apel. Akcja „Pomóż Weronice i innym dzieciom” na tyle cieszy się waszym zainteresowaniem, że w dniu 18 listopada 2016 r. nie udało się wszystkim chętnym zarejestrować w bazie dawców szpiku oraz oddać krew. Akcja została przedłużona i nadal będzie trwać.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi zorganizować tę akcję, przede wszystkim dyrekcji, nauczycielom oraz wam drodzy koledzy i koleżanki, że tak chętnie pomagacie chorym dzieciom.

Dzięki Wam, podjęłam decyzję, że będziemy wspólnie kontynuować w Zamoyu akcję na rzecz dzieci chorych na białaczkę i chorobę nowotworową.

Teraz szczególnie zapraszamy Was, uczniowie pierwszych i drugich klas, którzy nie mogliście czynnie uczestniczyć w akcji, przyłączcie się i pokażcie, że i Wy możecie pomóc chorym dzieciom. Szczegółowe informacje otrzymacie wkrótce. Liczę na Was!!!

weronika I TY MOŻESZ URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE !!!

PS. W celu lepszej komunikacji z poszczególnymi klasami proszę, żeby do mnie lub do pani Anny Łukaszczyk, zgłaszały się osoby chętne ( po 1 osobie z klasy), które pomogą mi zorganizować kolejne akcje w naszej szkole.

Gabriela Wachowska klasa II d